Önder Focan`la Songbook albümü...

Önder Focan`la Songbook albümü...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Türk caz sahnesinin en üretken isimlerinden Önder Focan vokalde başarılı caz şarkıcısı Meltem Ege ile birlikte kaydettiği yeni albümü "Songbook"u Radyo Cazkolik dinleyicilerine anlatıyor, dinletiyor. Tunçel Gülsoy`la uzun yıllara dayanan dostlukları üstüne yeni albümün enfes müzikleri eklenince ortaya dinlemelere doyulmaz bir sohbet ve hepsi yeni, birbirinden güzel müzikler çıkıyor. Şu anda müzik marketlerde satışta olan albümü ilk baskısı bitmeden bir an önce almak için ana sayfadaki bannerımızı tıklayarak doğrudan satış mağazasına yönlenebilirsiniz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 06 Ağustos 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Harika bir albüm olmuş. Tebrikler... Son zamanlarda harika Türk vokal albümleri yayınlanıyor. Biz cazseverler, bu albümleri koleksiyonumuza katmaya ne kadar istekli olursak müzisyenler de yeni işler çıkarmaya o kadar istekli olacaklardır diye düşünüyorum.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Önder Focan ile uzun bir aradan sonra yeniden sohbet edebilmek çok keyifli oldu. Güzel müzik, güzel müzisyen, bu vesile ile sevgili arkadaşlarım Zuhal ve Önder Focan"ın evliliklerinin 25. yılını kutluyorum. Bu haftanın parçaları: Early in the morning, Boşver, Eski Küçük Şehir Bu Ada, Ruby, She sings the Telephone Book 25, Hodgesism, Yaz Sevdası

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.