Sedef Erçetin Atala ile...

Sedef Erçetin Atala ile...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone - iPad ve Android sistemli telefonlarda ek bir uygulama olmadan rahatlıkla dinleyebilirsiniz.


Radyo Cazkolik`te Tunçel Gülsoy stüdyosunda bu hafta ülkemizin yetiştirdiği en etkileyici müzisyenlerden, çellist SEDEF ERÇETİN ATALA`yı ağırlıyor...

6 yaşında başladığı İstanbul Belediye Konservatuvarı eğitiminin ardından Paris`e yerleşerek 23 yıl boyunca sürekli orada eğitim alan ve yaşayan Erçetin, orada geçirdiği uzun yılların ardından ülkemize dönerek evlendi ve yeni bir hayata başladı. bir yandan müzik çalışmalarına devam eden Erçetin son olarak Yunanlı piyanist Maria Papapetropolou ile birlikte Piazzolla, Satie, Farure gibi bestecilerin eserlerini yorumladıkları Metamorphosis isimli albümünü yayınladı. Son aylarda sık sık Kerem Görsev Trio`nun konserlerinde üçlüye eşlik eden Erçetin`i Radyo Cazkolik`te ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 30 Nisan 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sedef Erçetin"in öyküsü değişen bir ülkenin de öyküsü aynı zamanda. AB hala düşünmeye devam etsin,alsak mı almasak mı diye, halbuki Türkler AB"ye girdi ve hatta eve dönüyorlar. Çello çello söyle bana, en güzel yorumcun kim? Sedef Tabi, çünkü müziğe bir çık kıyıdan bakabiliyor.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.