Sema ile 111. doğum gününde Nazım Hikmet

Sema ile 111. doğum gününde Nazım Hikmet

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Farklı projelerin kendine özgü sesi, harika yorumların, seslendirdiği şarkılara yeniden hayat katan şarkıların usta sesi SEMA ile tunçel Gülsoy bu hafta büyük şairimiz NAZIM HiKMET`in 111. doğum günü nedeniyle Sema`nın özel projesini konuşuyorlar, dinletiyorlar.

1 / Kendi sesinden Nazım Hikmet / İnsanların Türküleri kendilerinden güzel, 2 / Sema ve Çağlayan Çetin / Ben bir ceviz ağacıyım (Seslendirme Evi stüdyo kayıt), 3 / Sema ve Tuncel Kurtiz / Bir Gece / CD: Şeyh Bedrettin Destanı, 4 / Sema ve Çağlayan Çetin / Varna Türküleri (Seslendirme Evi stüdyo kayıt), 5 / Sema / Yaprak - Münevverin doğum günü (CD: İstanbulu Dinliyorum), 6 / Sema ve Tuncel Kurtiz / Kıyıda / CD: Şeyh Bedrettin Destanı, 7 / Sema/ Tahir ve Zühre / CD: Sihir, 8 / Sema/ Kanatları gümüş yavru bir kuş (Seslendirme Evi stüdyo kayıt).

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 01 Temmuz 2013, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Harika bir Nazim Hikmet programi olmus. defalarca dinlenilesi. Nazim Hikmet"i önce anlamak gerek anlatabilmek icin, ki Sema her seyi ile cok güzel bir sekilde bunu dinleyicilere aktarmis. Tanimak anlamak isteyenler dinlesinler. Sevgili mikrofon arkadasim Tuncel sana da sevgiler buradan...

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.