Sibel Gürsoy`la YOL albümü

Sibel Gürsoy`la YOL albümü

Uzun bir aradan sonra ikinci albümü YOL`u yayınlayarak sevenlerini mutlu eden SİBEL GÜRSOY Radyo Cazkolik`te Tunçel Gülsoy stüdyosunun konuğu oldu...

Caz, genel anlamda ise vokal müziğimizin güzel, başarılı ve önemli seslerinden Sibel Gürsoy yeni albümü YOL`u geçen ay yayınladı. Albümünde çok önemli müzisyenlerle birlikte olan Gürsoy YOL`u kendisinden bir önceki kuşağın iki büyük ve artık hayatta olmayan isimleri Nükhet Ruacan ve Ajlan Büyükburç`a ithaf etmiş. Sevgili Sibel Gürsoy, Tunçel Gülsoy`a birlikte harika bir sohbet eşliğinde albümünü anlatıyor ve dinletiyor.


Değerli dinleyicilerimiz, "Evde Çalamadıklarım" programının girişinde bilgilendirme ve destek amaçlı Darüşşafaka`nın kamu spotu kullanılmaktadır.


Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 05 Mart 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Tunçel bey çok güzel bir programdı.Sohbetler ve müzikler çok hoş...Ben Sibel Gürsoy"u çok beğenirim ilk albümünü hemen almıştım muteşem bir albümdür hala dinlerim...ama bu yozlaşmış ortamda o sanırım biraz kendisini geri çekti ve uzun süredir göremiyordum.Yeni albümünden programınız sayesinde haberim oldu çok sevindim ve hemen aldım gerçekten çok başarılı,çok da iyi müzisyenlerle çalışmış tarzı biraz daha farklı olmakla beraber biraz daha jazz formunda parçalar ama çok başarılı...Programınızı zamanım elverdikçe dinlemeye çalışıyorum...Siz dahil hepinizde ortak olan çok hoş bir özellik dikkatimi geçti programı sanki evimizde yanımızda konuşuyorsunuz tam bir oturma odası sıcaklığında samimiyetinde geçiyor sohbetler...Teşekkür ederiz...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • çok keyifle dinledim Sibel Gürsoy ile programınızı:) şarkılar harika..sevgilerimle

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sibel Gürsoy"u pop yaptığı 90"lı yıllardan beri beğenirim.Keşke bir şeyler yapsa artık dediğim bir dönemde bu albüme kavuştuk. Programınızı dinleyince çok da tatlı bir insan olduğunu gördüm ve mutlu oldum. Şansı açık olsun bu güzel insanın..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • çok güzel programdı. sibel hanımı ilk defa dinledim. bundan sonra takipçisi olacağım.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.