Simavi ile `Memories Of You`

Simavi ile `Memories Of You`

Son günlerde bir çok TV programı ve konserde "Memories Of You" isimli albümünü dinleyiciyle buluşturan Simavi bu hafta Tunçel Gülsoy stüdyosunun konuğu...

İstanbul da doğmasına rağmen küçük yaşlarından bu yana Amerika da büyüyen, hayatını orada kuran Simavi bir yanıyla Türkiye ile bağını hiç koparmamış, koparmamış ki albümünü yayınlar yayınlamaz kısa süre sonra soluğu İstanbul da alıp getirmiş ve işte şimdi de Tunçel Gülsoy`un "Evde Çalamadıklarım"ın konuğu olarak hem albümünü hem de hayatını bizlere anlatıyor.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 11 Nisan 2011, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Simavi bey"in yorumu super. inanılmaz zevk aldım. ancak web sayfasında problem var. www.simavi.us çalışmamakta. bu web sayfası ve programlar için çok teşekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sayın Simavi"yi sizde dinleyerek geç de olsa keşfetmiş ve ınanılmaz keyıf almıs olmaktan dolayı sıze sonsuz tesekkur edıyorum. Başarılı yayınlar dılıyorum..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • arşivi dig in deep yapıyoruz zaten Tunçel bey merak etmeyin :)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili dinleyicilerimiz merhaba. Yeni bir radyo programına hoş geldiniz, Simavi ile birlikte onun yeni albümünden parçalarla karşınızdayız. Eski programlar için de bir şey söylemek istiyorum. Programların yanında yer alan rakkamlar o programın daha evel kaç defa dinlendiğini gösteriyor ama bu yanıltıcı olabilir. O rakkamlar toplam sayıyı değil yeni web sitesinin 14 Şubatta devreye girmesinden sonra kaç defa dinlendiğini belirtiyor. Ayrıca şu da var, eski programlar da sürekli olarak yeniden dinlendiğinden sayıları artıyor. Bütün arşiv sizin, her çeşit insan, müzik ve mesele hakkında değişik programlar arasından dilediklerinizi seçin, istediğiniz zaman, istediğiniz kadar dinleyin. Dünyanın efendisi sizsiniz, kim tutar içinizdeki müzik ateşini!!!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.