Tufan Alatan ile [2]

Tufan Alatan ile [2]

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Yılbaşı sonrası sessizlik dönemini solo programlarla iki hafta aktif dinlenmeyle geçiren Tunçel Gülsoy konuklu programlara bu hafta bilişim teknolojisi uzmanı ama bizim için en önemli yanı harika bir müziksever olan sevgili Tufan Alatan ile tatlı sohbet, güzel müzikle başlıyor.

Programın Playlisti: 01 / Wes Montgomery; "Boch to Bock", 02 / Ray Ellis Orchestra; "Theme from La Dolce Vita", 03 / John Lundgren; "The Seagull", 04 / Tsuyoshi Yamamoto; "Autumn in Seattle", 05 / Ella Fitzgerald; "Bewitched", 06 / European Jazz Trio; "Theme from the Deer Hunter", 07 / Frank Sinatra; "That Old Black Magic", 08 / Ricardo Caccironte; "Sincerita".

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 20 Ocak 2014, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Mustafa bey Güzel sözleriniz bizi hem mutlu etti hem de yüreklendirdi. Çok teşekkür ederiz, siz kendi güzelliğinizi bize kelimelerinizle yansıtıyorsunuz. Buyrun gelin bir program da birlikte yapalım, yemek de yeri Allah ne verdiyse. Sağ olun var olun, sevgilerimle

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Pırıl pırıl güneşli şu güzelim Ankara öğleninde ofisten çıkıp bir tandır olur, bir tereyağda uskumru olur yiyip içmek, "can boğazdan gelir" demek isterdim. Diyemedim. Meğer bazen can cazdan geliyormuş. Kaldım, çıkamadım ya...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • İnsan kendi programına yorum yazar mı ? yazar ... Böyle keyifli ve gerçekten içten bir sohbet için sevgili Tunçel Gülsoy"a teşeküür için yazar :) her program ayrı eğlence oluyor !!!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.