Uraz Kıvaner`le Pieces üzerine.

Uraz Kıvaner`le Pieces üzerine.

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Cazkolik`in ana sayfasında yayınladığımız tartışmada da konuşulduğu gibi Türkiye`de caz müziğine son yıllarda ivmesi artan bir ilgi var. Bu ilginin artışında caz müzisyenlerimizin ardı ardına çıkardığı albümlerin de önemli etkisi var. Bu albümlerden biri de ilk kaydını yayınlayan caz piyanistimiz Uraz Kıvaner bu hafta radyo Cazkolik`te Tunçel Gülsoy stüdyosunun konuğu.

Programda dinleyeceğiniz parçaların listesi şöyledir: 1 / Uraz Kıvaner / CD: Pieces/ Song for TÖ, 2 / Tuna Ötenel / CD: How much do you love me/ Polonya, 3 / Uraz Kivaner / CD: Pieces / Respect, 4 / Uraz Kivaner / CD: Pieces / Respect, 5 / Uraz Kıvaner / CD: Pieces / Body and Soul, 6 / Uraz Kivaner / CD: Pieces / I fall in love too easily, 7 / Bill Evans / CD: You must believe in spring / You must believe in spring, 8 / Uraz Kıvaner / CD: Pieces / Anadolu Ballad

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 19 Kasım 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Uraz Bey"i, Jazz dergisinde okumuştum. Gelecek vadeden bir isim gibi duruyor. Başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca kendisini ağırbaşlılığından dolayı da kutluyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Son programlarınızla kendimizden geçiyoruz tuncel bey uraz beyi tanımıyordum ama hem anlattıklarına dinlediğim sesten aldığım enerjiye müziğindeki içtenliğe bayıldım. böyle güzel insanları sizler olmasanız nerede duyacaz nerde tanıycacz. jazz sevenler için büyük sevap işliyorsunuz :))) işim gereği şimdi Bursadayım eğer bir müzik mağazasına denk gelirsem ilk işim bu albümü almak olcak. olmadı dönüşte istanbulda :)))

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Genç nesil müzisyenlerle sohbet etmek, onların güzel çalışmalarını değerli müzikseverler ile paylaşabilmek bana büyük bir keyif veriyor. Uraz ile yollarımız biraz geç kesişti ama olsun. Programı dinlerseniz onun tertemiz enerjisi bana olduğu kadar size de yansıyacaktır.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.