Vedit Engin`in `İçimi Aydınlatan Işık` şiir kitabı ve caz...

Vedit Engin`in `İçimi Aydınlatan Işık` şiir kitabı ve caz...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


"Evde Çalamadıklarım"da Tunçel Gülsoy bu hafta avukat, yönetici ve kişisel gelişim uzmanı Vedit Engin`i ağırlıyor. Vedit Bey amatör bir şair ve ilk şiir kitabı `İçimi Aydınlatan Işık`ı geçtiğimiz günlerde Pan Yayınevi tarafından yayınlandı. Gülsoy ve Engin birlikte hem şiir dünyasında hem de caz dünyasında paralel bir yolculuğa çıkıyorlar. Şiir ve cazla örülü bu programı zevkle dinleyeceksiniz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 16 Temmuz 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • sevgili vedit enginin kuzeni olma şansına sahip oldugum için her zaman kendımı çok şanslı hissetmişimdir bazı insanların bu dünyaya özel olarak geldiklerine inanan bir kişi olarak onun kuzeni oldugum için , yaşamında oldugu için ne mutlu bana insan psikolojisini çok iyi anlayan dost, arkadaş ,iyi bir akraba bir o kadar da nüktedan bir kişilik dir. programı zevkle dınledim müzikler sohbet harika idi saygılar

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Vedit Bey son derece güzel sohbeti, şiirleri, Magna Karta "dan günümüze getirdiği hukuk söylemi dinlemeye değerdi.Vedit bey "in görüşlerine de katıldığımı blirtmek isterim. Siz Tunçel ağabey sanıyorum sihir siz de iyi ki varsınız, sağolun , varolun..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Değerli konuğunuz ile gerçekleştirdiğiniz keyif ile dinlediğim programınızdan dolayı siz ve konuğunuz Vedit Engin beyi içtenlikle tebrik ediyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sayın Vedit Engin"le yapılan görüşmeyi eşimle birlikte, en başından sonuna kadar dinledik. Çok etkilendik... Ülkemizde böylesine kültürlü ve aynı zamanda insani duygularla dolu ve derinlikli düşünürlerin hala varolduğunu farketmek bizleri yeniden umutlandırdı... Sayın Engin"in insanın doğrudan yüreğine haitabeden ses tonu ile derin bir duygu denizinden sunduğu anlatımlarını adeta birebir yaşadık. İlk fırsatt kitabını da alarak sayın Engin"in paylaşımlarından yararlanmak arzusundayız. Saygılarımızla...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Çok keyifliydi... Vedit"in şiirleri, yaşam özet öyküsü, seçilen musikiyle ne güzel meczedildi... Sağolun... Vedit"e ve ailesine yakınlığımın da etkisiyle, Ankara"daki harika günlerimiz canlandı gözümde... Vedit kardeşim, müstesna bir adamı, seni tanımasaydım, eksik kalırdım, hiç şüphesiz... Anne"nin yazdığı kitabın sıcaklığını senin mısralarından da aldım... Eline sağlık.... Babanı da rahmetle anıyorum, ne çelebi bir adamdı...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Programı dinlerken çok keyiflendim. Tunçel Gülsoy ve Vedit Engin"i tebrik ederim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • İşte harika programın formmülü. Harika bir yapımcı, sunucu, harika bir konuk! Tunçel Gülsoy+Vedit Engin.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Tunçel Gülsoy ve sevgili Vedit ağbi birlikte harika bir program olmuş. Sıcacık bir sohbet, güzel müzik ve Vedit ağbinin kendi sesinden şiirlerini dinlemeyi çok sevdim. Bu program için Tunçel Gülsoy"a ve devamını beklediğim "İçimi Aydınlatan Işık" başlıklı şiir kitabı için Vedit Engin"e teşekkür ederim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Ekrandaki iki şahsiyetin bu şekilde yanyana gelmesi zordur ama zor olan çok güzel olmuş, programdan çok keyif aldım. Tunçel Gülsoy, Vedit Engin yürekten teşekkür ederim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Vedit Engin benim bir kardeşim kadar yakın bir dostum, aynı mahallede, Cihangir"de oturuyoruz, sık sık buluşup güzel muhabbetler yapıyoruz. Onun şiir kitabı yayınlanınca kitabın tanıtılmasına ufak bir katkı olarak kendisini programa davet ettim, keyifli ve müzik dolu bir sohbet hazırladık,ilgilenebilecek tüm güzel insanlara sunduk. Bu benim Cazkolik"teki 149. radyo programım oldu.Feridun beye göre bu programları 3 yıl boyunca 250,000 kişi dinlemiş. Daha önce Açık Radyo"da 152, NTV radyoda 367 program yapmıştım. Toplayınca 668 program oluyor. Dile kolay, mikrofonun büyüsü büyük bir mutluluk. Yaşadıkça, kısmet oldukça bu büyüyü yaşamaya devam etmek istiyorum. Tüm dinleyicilerime teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Biri Boğaziçi Üniversitesinden diğeri sosyal yaşamdan Ağabeyim olan iki kişiyi aynı programda dinlemek çok keyifli idi. Tunçel Abinin programları hep keyifliydi ama Vedit Abi ile tadı bir başka olmuş..Hele kitabın en sevdiğim şiirlerinden Kaybetmek şiirini Vedit Abinin kendi sesinden dinlemenin tadı bir başka.Her insanın içindekiçocuğun dışa vurum anları var..Vedit Abinin kaybettiği atkısı için yazdığı şiiri okuyunca kendi kaybettiklerimi hatırladım..İkinize de çok teşekkürler!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Tuncel Bey’in muzikleriyle Vedit’in siirlerinin karisiminin uyumunu dinlemek buyuk zevk. Iki sevdigim ve deger verdigim insani kutluyorum bu ziyafet icin. Yasemin Hough

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.