Yaprak Melike Uyar ile...

Yaprak Melike Uyar ile...

Bu hafta Radyo Cazkolik`te Tunçel Gülsoy müzisyenin birey olarak da özgürlüklerinin ve müzikal sınırlarının keşfini gözleyen ve kendi tanımlamalarını yapan Yaprak Melike Uyar`ı ağırlıyor.

Yaprak Melike Uyar Etnomüzikoloji Yüksek Lisansı`ndan sonra öğretim üyeliği ve araştırma görevlerini yürütürken bir yandan İstanbul Teknik Üniversitesi Müzikoloji bölümünde doktorasını yapan, caz üzerine popüler müzik tarihi dersleri veren, akademik kariyerinin yanısıra bir yandan başta Jazz Dergisi olmak üzere yazılar yazan, radyolarda programlar hazırlayıp sunan, caz üzerine düşünen, seven ve yaşayan öncelikle harika bir cazsever ve bu hafta da Tunçel Gülsoy stüdyosunun konuğu.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 09 Mayıs 2011, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Program enfesti ama rastladığım ve hazzedemedim saçmalıklar içinde en kötülerinden olan mevlevi gösterilerinin metalaştırılması tespitinizden dolayı hayranlığımı kabul edin sevgili Melik hanım. Tebrik Tunçel beycim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Tuncel, Enfes bir program olmuş, seni ve Yaprak Hanımı tebrik ediyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Tuncel bey bu sefer konuk işinde resmen turnayı gözünden vurmuşunuz. bunca yıldır cazla şöyle böyle ilgiliyimdir yaprak hanımı burda duydum. (1) konuğunuzu çok beğendim (2) müziklerine bayıldım (3) programlarınızı kaçırmamaa çalışıyorum bu kez 10 tam puan :) gece vakti biraz neşeli yazmaya çalıştım ayıp olmadı inşallah.. Cemil Önkol

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.