Yasemin Esen Hough ile...

Yasemin Esen Hough ile...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Radyo Cazkolik ve "Evde Çalamadıklarım" için bu hafta özel, çünkü sevgili Tunçel Gülsoy bu hafta 150. programını yayınlıyor. Dile kolay 150 hafta... Geçen hafta kabaca hesap yaptık "Evde Çalamadıklarım" 150 programda 250 binin üstünde cazseverle buluşmuş. Sevgili Gülsoy 150. programında özel bir konuğunu ağırlıyor, kendisine radyo ve mikrofon büyüsünü bulaştıran, ikibinli yılların hemen başında yayın yapan BRT Radyo`da o zaman "Mikrofonun Büyüsü" isimli programını yapan sayın YASEMİN ESEN HOUGH ilk kez Tunçel Gülsoy`u programına davet ettiğinde başlayan macera Açık Radyo, NTV Radyo ve Radyo Cazkolik derken toplamda 1000`e yakın programa ulaştı. İki eski dost YASEMİN ESEN HOUGH ile TUNÇEL GÜLSOY yıllar sonra mikrofon başında yeniden buluşarak hem hasret gideriyorlar hem de özel bir dönüm noktasını kutluyorlar.

Sonradan Amerika`ya yerleşen ve uzun süre orada yaşayarak yeniden Türkiye`ye dönen Yasemin Esen şimdilerde Safranbolu`da özel bir proje olan Gökçüoğlu Konağı ve www.yasminfurniture.com kendi işiyle ilgileniyor.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 23 Temmuz 2012, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Sevgili Tunçel beyin "Evde çalamadıklarım" bu hafta Yasemin Hanım le 150. programını kutluyor, birlikte çıktığımız yolda Tunçel Bey"e yıllar boyu nice güzel programları, sağlık ve mutluluk içinde yapmasını diliyorum... Feridun Ertaşkan

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Radyo sevgisi benim çocukluğumdan kalan bir tutkumdur, radyolar yıllarca ruhumu beslediler. Ama çitin öbür tarafına geçmek ve radyocu olmak bambaşka bir tutku, sonsuzluğa seslenerek kimin duyacağını bilemediğin kelimeleri içtenlikle paylaşmayı bana Yasemin hanım öğretti. Onun konuğu olarak başladığım yolculuk ondan aldığım ilhamla hala sürüyor. 150. Evde Çalamadıklarım programını değerli arkadaşım Yasemin hanıma ithaf ediyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • 150.PROGRAMA YAKISAN BIR BIRLIKTELIK OLMUS. "MIKROFONUN BUYUSU" VE "EVDE CALAMADIKLARIM", YASEMIN HANIM VE TUNCEL BEYIN IKI GUZEL RADYO PROGRAMININ UYUMU OYLE BIR KARMA OLUSTURMUS KI, COK KEYIFLE DINLENIYOR; BIR ISI "IYI" YAPANLARIN SINERJISINE TANIK OLMAK NE BUYUK BIR SANS, HAYALINI KURDUKLARI BIRLIKTE PROGRAM YAPMA FIKRI, DILERIM GERCEKLESIR DE BIZLERE SU HAYATTA KEYIF VEREN YENI BIR OLANAK DOGAR.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.