Enerjisi yüksek funky bir konser izlemek istiyorum diyenler Michael Jackson'ın vokalisti Judith Hill konserini kaçırmasın ☝️

Enerjisi yüksek funky bir konser izlemek istiyorum diyenler Michael Jackson'ın vokalisti Judith Hill konserini kaçırmasın ☝️

 

Michael Jackson'ın vokalisti Judith Hill konser vermeye geliyor

 

 

CRR konser salonu sonbaharda caz rüzgarı estirmeye devam ediyor. 16 Kasım Cuma akşamı ağırlayacağı Judith Hill caz, funk, soul şarkıcısı ama onu esas tanıtan Michael Jackson'ın vokalisti olmasıydı.

 

Jackson 2009 yılında beklenmeyen ölümü öncesi "This is it" adını verdiği turneye çıkacaktı. Judith Hill de turnenin öne çıkan isimlerinden biri olacak ve Jackson ile sahnede düet ortaklığı yapacaktı. Turne gerçekleşmedi ama Hill, Jackson için yapılan anma töreninde "Heal the World" isimli şarkıyı seslendiren şarkıcı olmuştu.

 

Müzisyen ailenin kızı olarak dünyaya gelen Judith Hill ünlü Hollywood aktörü Morgan Freeman'in narratörü olduğu "20 Feet from Stradom" belgeselinde yer aldı ve belgeselde seslendirdiği "Desperation"  şarkısıyla Grammy ödülü kazandı.

 

Bir yandan kariyerini odaklanırken, diğer yandan Josh Groban ve John Legend gibi pop starların turnelerinde vokalist olarak yer alan Hill'in içinde yer aldığı ödüller aynı sene ünlü caz orkestrası Gordon Goodwin's Big Phat Band'in kaydettiği "Party Rockers" isimli yüksek enerjili şarkıyla bir diğer Grammy ödülüne layık görüldüler.

 

Judith Hill'in çok sayıda videosu var ve bu videolar yüzbinlerce kez izlenmiş. Konserden önce aşağıdaki 300 bin kez izlenen bu videosunu da izlemeyi unutmayın. Hill'in hem yüksek funky enerjisi, hem piyano çalışıyla nasıl usta bir sahne sanatçısı olduğunu görecek, konserde güzel vakit geçireceksiniz.

 

Cazkolik.com / 09 Kasım 2022, Çarşamba

 

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.