Günün Parçası: "C`que t`es Belle" Giovanni Mirabasi`nin 2006 tarihli albümü "Cantopiano"dan. (Dr. Çağatay Acar`dan Pazartesi seçimleri)

Günün Parçası: "C`que t`es Belle" Giovanni Mirabasi`nin 2006 tarihli albümü "Cantopiano"dan. (Dr. Çağatay Acar`dan Pazartesi seçimleri)

Dr. Çağatay Acar`dan Pazartesi önerileri.

Geldi gelecek diye beklediğimiz festival artık yavaş yavaş bitmek üzere ama anıları hafızalarımızın en güzel yerlerinde yerini buldu bile. Yeni bir hafta ve yeni bir Pazartesi günü sevgili Çağatay Acar bizlere haftayı yeni seçimleriyle başlatıyor ve Günün Parçası önerisi için şöyle sesleniyor; "Perugia doğumlu İtalyan piyanist Giovanni Mirabassi`nin 2006 tarihli albümü Cantopiano`dan seçmiş olduğum "C`que t`es belle" bugünkü adayım."

Seçimleri için sevgili dostumuza teşekkür ediyoruz.

Cazkolik.com / 18 Temmuz 2011, Pazartesi

 

Değerli okurlarımız, Cazkolik`i kurduğumuz ilk günlerden bu yana hep birlikte olduğumuz çok az sayıda yol arkadaşımızdan biri olan sevgili Dr. Çağatay Acar bugünden itibaren 1 ay boyunca sadece Pazartesileri bu köşelerde değil, Cazkolik playlistleri arasında biz cazseverler için özel olarak derlediği otuzdan fazla kişisel caz parçasıyla da yayında olacak.

Dr. Çağatay Acar`ın playlistini dinlemek için lütfen bu satıra tıklayınız.

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Levent Ergenç
    19 Temmuz 2011 Salı 02:04

    İtalya"ya özgü aria ile sanki "slowcittâ" yı da hisettiren çok iyi bir melodi derim.Ve hatta -SENTİ: AMİGA,AMİCO é TUTTO, RAGAZZİ:"Tİ AMO"hİTİTCE "UK AŞİYA TA"gene ortalığı karıştırmışsın diyeceksiniz ama ne yapayım;duyguları böyle...

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.