Ünlü sanatçılar, öğrencilere eğitim desteği için ‘Dayanışma Sahnesi’nde buluşmaya hazırlanıyor

Ünlü sanatçılar, öğrencilere eğitim desteği için ‘Dayanışma Sahnesi’nde buluşmaya hazırlanıyor

 

1 bilet al, 1 öğrenciye destek ol

 

 

DasDas, Zorlu PSM ve İhtiyaç Haritası, ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından dayanışma ve birliktelik duygusunu ‘Dayanışma Sahnesi’ne taşıyor.

 

30 Mart akşamı alanında başarılı birçok sanatçının sahnede olacağı ‘Dayanışma Sahnesi’ YouTube ve diğer online platformlardan canlı olarak izlenecek. Her koltuğun bir öğrencinin eğitim desteğine dönüşeceği etkinlikte, alınan destek biletleri ve online yayınlar üzerinden yapılacak katkılarla depremden etkilenen 2 bin 200 öğrenciye kaynak oluşturulması hedefleniyor. Ayrıca, Robotel Derneği iş birliğiyle depremden bedensel zarar gören en az yüz çocuğa da destek olunacak.

 

DasDas ve Zorlu PSM ortaklığıyla oluşturulan ‘Dayanışma Sahnesi’, İhtiyaç Haritası aracılığıyla birbirinden değerli, alanında başarılı birçok müzisyen ve oyuncunun katkısıyla yardımların ihtiyaç sahiplerine doğrudan ulaşmasına imkan sağlayacak. Destek almak isteyen öğrenciler www.ihtiyacharitasi.org/dayanismasahnesibasvuru sayfasındaki formu doldurarak başvuruda bulunabilecek.

 

 

 

"Dayanışma Sahnesi" YouTube ortak yayını ile her yerde

 

 

30 Mart Perşembe akşamı Zorlu PSM sahnesinde gerçekleşecek ‘Dayanışma Sahnesi’, birlikteliğin gücünü çoğaltmak için etkinlikle eş zamanlı YouTube, Twitch ve TikTok üzerinden canlı olarak takip edilebilecek. YouTube üzerinden de dayanışma sahnesine destekte bulunmak mümkün olabilecek. YouTube üzerinden dayanışma sahnesine yapılacak destekler Turkish Philantrophy Funds aracılığıyla deprem bölgesindeki öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kullanılacak.

 

Sanatçılar tarafından ilk andan itibaren büyük destek gören ‘Dayanışma Sahnesi’, birçok önemli ismi sahnede buluşturacak. Gecede, Antakya Medeniyetler Korosu, Adamlar, Athena, Aylin Aslım, Bedük, BEGE, Büyük Ev Ablukada, Can Bonomo, Ceren Gündoğdu, Deniz Tekin, Duman, Ersay Üner, Evdeki Saat, Gazapizm, Gökhan Türkmen, Hayko Cepkin, Kenan Doğulu, Koray Candemir, Korhan Futacı, Mengene, Mert Demir, mor ve ötesi, Nova Norda, Özge Fışkın, Pentagram, Sertab Erener, Şevval Sam, Zuhal Olcay dayanışma için şarkılarını seslendirecek.

 

30 Mart Perşembe akşamı sahnede olamayan ama dayanışmaya destek verecek yerli ve yabancı birçok sanatçıların videoyla bağlanacağı olacağı gece, Zorlu PSM sahnesinde oturmalı düzende gerçekleşecek. ‘Dayanışma Sahnesi’ bilet satışları passo.com.tr sürüyor.

 

Cazkolik.com / 08 Mart 2023, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.