Bodrum Kat 003 (Anthony Braxton Özel)

Bodrum Kat 003 (Anthony Braxton Özel)

Cazseverlerden gelen yoğun ve güzel destekler için çok teşekkürler. Hem programcı dostumuz sevgili Can Tutuğ için hem de Radyo Cazkolik olarak bizim için moral veren destekler bunlar... Zaman hızla geçiyor, bu hafta 3. programda geçen Ekim, 22. Akbank Caz Festivali`nde izlediğimiz free cazın efsane isimlerinden Anthony Braxton özel programı yayında.

Programcımızla iletişime geçmek, görüş ve önerilerinizi bildirmek için lütfen bu satıra tıklayın!

Radyo Cazkolik / 14 Kasım 2012, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Can Tutuğ

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Can emeğine sağlık. Genel geçer armonik kuralların tamamen yıkıldığı bu atonal kaotik çılgınlığı benimsemiş ve savunmuş ruhun hiç dinmiyor.. Hatta daha "tehlikeli" bir biçimde hızlanarak armonik uyumu benimsemiş insanlara uzanmaya çabalıyor..! Ortasında uyumlu ve stabil bir biçimde yaşamını sürdürmeye çalışan armonik bir doğayı çevreleyen düzensiz, dağınık ve kaotik bir ses evreninin olduğunu kulaklara farkettirmek, benimsetmek ve sevdirmek hiç kolay bir iş değil, çok yorucudur.. En az paylaştığın eserler kadar "tehlikeli" olan ruhun hiç durulmasın, çabalasın ve yorulmasın. Sıra dışı kulağına, ruhuna, eğitimine, birikimine ve arşivine sağlık. Gelecekte başarılarının ve programlarının devamını dilerim.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • farklı ilginç bir müzik ve sevdim cazı ama programda değindikleriniz dışında benim gibi cazla yeni tanışanlara önerebileceğiniz isimler var mı bir şekilde paylaşırsanız çok sevinirim.haftadan haftaya öğrenmek zor.teşekkürler.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.