8 Mart için hazırlanan özel programların üçüncü konuğu Melda Onur

8 Mart için hazırlanan özel programların üçüncü konuğu Melda Onur

8 Mart Dünya Kadın Günü nedeniyle Mart boyunca tüm programlarını özel kadın konuklarına ayıran Leyla-Diana`nın bu hafta üçüncü programının konuğu Melda Onur. Onur`un alanı ekoloji ve çevre olmakla birlikte mecliste ya da meclis dışında siyasi kimliğiyle başta kadınların ortak sorunları olmak üzere siyasette çok az kimsenin değindiği `marjinal` konuları gündeme taşıyan, konuşulmasını sağlayan, çözüm üreten az rastlanan bir siyasetçi portresi. Yeni jenerasyondan umutlu ve iyi bir müziksever, bir Ajda Pekkan hayranı ve bir cazsever.

Playlist: 01 / Ella Fitzgerald "Black Coffee", 02 / Bob Dylan "One More Cup of Coffee", 03 / Tina Turner "What`s Love Got to do With it", 04 / Marisa Monte "Nao Va EMbora", 05 / [Melda Onur] Ajda Pekkan "Uykusuz Her Gece".

Radyo Cazkolik / 17 Mart 2016, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • hem bilgili,hem atılgan ve kendini iyi ifade eden bir kadın siyasetçi olarak TBMM de milletvekili olarak kadınların oradaki sesi olmasını çok destekliyorum.bu ülkenin meclisinde Melda Onur gibi yüzlerin sayısı artmalı..programınızda altını çizdiği konular önemli..teşekkür ederim bu program için cazkolik ve sevgili Leyla Diana Gücük..

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.