Banu Kanıbelli & FFF Türkiye, Dünya Evim ve Yanıyorsa

Banu Kanıbelli & FFF Türkiye, Dünya Evim ve Yanıyorsa

Yaşanabilir bir dünya için gençlere kulak verin... Leyla Diana bu hafta konuğu Banu Kanıbelli ile gelecekte yaşabilir bir dünyada hayatlarını sürdürmek isteyen gençlerle konuştu, onların düşündüklerini öğrendi ve kendi cümleleriyle kaydetti. Onlar, neler yapılması gerektiğini biliyorlar, tek yapmamız gereken onlara kulak vermek, Leya Diana'da onların sesi olarak bunları dinleyicilerine aktarıyor.


Radyo Cazkolik / 02 Nisan 2020, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Sevgili emeği geçen herkese seslenmek istiyorum. Ne kg adar duyarlı çocuklarımız gençlerimiz varmış, görünce duygulanmamak mümkün değil. Öylesine bir dünyada yaşıyoruz ki her yeri pislik içinde (gerek fiziksel ve düşünsel), olması gereken (sizin yaptığınız gibi) davranış ve duyarlılığı görünce duygulanıyorum. Oysa olması gereken bu zaten. Ve çsmur içinde patlayan elmas görmüş gibi heyecanlanıyorum. Dünyanın gidişatını yaşadığımız müddetçe birlikte deneyimleyeceğiz ama, dilerim sesiniz ile dünyayı çınlatırsınız da bu en yukarılara kadar ulaşıp, kalplere değer. Banu hanım sizi de kutlarım, gençlerle böylesi Bn şr projeyi gerçekleştirdiğimiz için. Ve son teşekkürüm sevgili Leyla Diana'ya. Varlığınız için şükredin dünyaya. Sizi her zaman takip ediyor (her programınızı dinleyememişsem de) çok takdir ediyorum. Programda da dediğiniz gibi 'elimden gelenin en iyisini yapıyorum' evet daha ne olsun. Siz ses olmaya ve çabalarınız ile ulaşmaya çalışıyorsunuz. Bunun yanından bile geçemeyen ve farketmeden yaşayan o kadar çok insan var ki. Çok uzattım sanırım ama, yazımaya başlayınca da böyle oldu. Lütfen üretmeye devam edin sizin ve gençlerin yolu açık olsun. Çok teşekkürler Cazkolik, iyi ki varsınız. Sela ve sevgilerimle. Son söz: Lütfen dikkat ediniz kendinize.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Tasavvuf ve Caz-3 bulamadım. Programınıza hayran kaldım. 1 ve 2 ve 4 u dinledim. Rica etsem 3 numarayı gönderebilirmisiniz.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla Diana, Şu zor günlerde bu emeğiniz ne kadar değerli bilemezsiniz. Tek konuk da değil. İnanın çok mutlu oluyoruz sizi dinlemekten. Bu gençleri duyak ve şarkı ne kadar güzel. Türkiyeden çıkması ve bir ilk olmanız büyük avantaj. Tebrik ediyorum sizi. Hem Banu Hanım'ı hem de gençleri. Harikasınız. Başarılar dilerim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Bizim için paha biçilmez, zaman geçtikçe, sesler büyüdükçe ve dünya değiştikçe daha da değer kazanacak bir derleme oldu. Günün koşullarıyla, whatapp ses kayıtlarından meydana gelmiş parçaları ince ince, büyük bir zaman ve özenle bir araya getirdin. Başından beri yanımızda hissettiğimiz, duyarlı, özverili dostumuz sana sonsuz teşekkürlerimiz var. ( Çiçekler, kalp, teşekkür, notalar, iyi ki, gökkuşağı emojileri ile:)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.