CHP Kadın Kolları Başkanı Hilal Dokuzcan ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

CHP Kadın Kolları Başkanı Hilal Dokuzcan ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftasında sevgili Leyla Diana Gücük stüdyosunda CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Sayın Hilal Dokuzcan`ı ağırlıyor. Hilal Dokuzcan ile Leyla Diana 8 Mart kapsamında kadınların sorunları ve çözümleri üzerine konuşuyorlar. Bu konuda yaptıkları çalışmaları, Türkiye`yi gezerek tespitte bulundukları ekonomik sorunlar, kadına yönelik şiddet, ensest, çocuk gelinler, taciz, tecavüz, intihar, kadının vatandaş olma sorunları gibi konulara dair çözümleri konuşuyorlar. 

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 06 Mart 2014, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • İki sevdiğim insan, iki derinlik birleşimce aklın ve estetiğin bütünlüğüne tanık olma şansımız doğmuş. Çok teşekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla hanım, birbirinden güzel programlara imza atıyorsunuz. Bu programınızı da ilgiyle dinledim ve sorunlar ortada aslında. Erkek egemen bir dünyada (kendimi ayrı tutuyorum tabi) kadınları fiziksel güçsüzlüklerinden ötürü ezebileceklerini zanneden erkeklerin derhal kendilerine bakmalarına ve kendilerine gelmelerini diliyorum. Bu düzen değişecek ben inanıyorum ve az kaldı bunu da biliyorum. Biraz daha sabır. Her türlü teşvik ve yârdim ile elimden geldiğince yardımcı olmaya gayret edeceğim. Söylediğinz gibi herksin yapacağı bir şeyler var. Meseleyi aslında partiden çıkartıp öyle bakılıp ele alınsa ve bu bağlamda birlikten güç doğsa ne kadar güzel olurdu. Ama bunun olması mümkün değil gibi gözüküyor. Herkes kendi bir şey yapmak istiyor. Ama güzel geleceklere diyip, sevgilerimi iletiyorum hepinize. Başarılar.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Muzik ile siyasetin kesistigi guzel bir program olmus, elinize saglik.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.