Mey sanatçısı Yaşar Taner ile...

Mey sanatçısı Yaşar Taner ile...

"Jazz, Müzik ve Kadın" bu hafta Türk Halk Müziği Mey sanatçısı Yaşar Taner ile Mey üzerine bir sohbet gerçekleştirdi. Değerli konuğumuz Yaşar Taner Mey`i bizlere bir yandan tanıtırken bir yandan cazdaki icra kabiliyetine anlatıyor. Nilüfer Verdi`nin müziklerinde Mey`i ile farklı bir katkısı olan değerli sanatçımız bir yandan bizlere Mey ile ilgili güzel örnekler de dinletiyor.

Radyo Cazkolik / 10 Aralık 2015, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Merhabalar.Programı keyifle dinledik.Bizleri Usta Yaşar Taner Beyle tanıştırdığınız için teşekkürediyoruz.Kendisinin nefesine, emeğine sağlık.Selamlarımızla.Deniz,Ali ve Anneleri.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Bu güzel programa beni davet ettiği için Leyla Diana Gücük"e çok teşekkür ediyorum. Mey"i ve beni sizler ile tanıştırması benim ve sazım için çok kıymetlidir. Bu arada yayın sırasında Mey icracılarının isimlerini sayarken bu enstrumanı bana konservatuar"da öğreten, bana hayat ve insanlık dersini de bu eğitim sürecinde veren, bana öğretmen, abi ve veli olan, konservatuarın hala en sevilen öğretim görevlisi olan Ali Yılmaz"ı anmamış olduğumu yayını dinlerken farkettim ve buraya yazma ihtiyacı duydum, ona çok şey borçluyum.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.