Nezih Yeşilnil ile "Yaşamboyu Başarı Ödülü" üzerine

Nezih Yeşilnil ile "Yaşamboyu Başarı Ödülü" üzerine

Türkiye caz tarihinin en önemli sanatçılarından, çok sayıda genç müzisyenin hocası, bu yıl müziğe başlamasının 50inci yılını kutlayan usta sanatçımız Nezih Yeşilnil 25. İstanbul Caz Festivali kapsamında 26 haziran gecesi aldığı "Yaşamboyu Başarı Ödülü"Leyla Diana ile konuşuyor. Radyo Cazkolik olarak biz de değerli ustamızın ödülünü kutluyor sağlıklı müzik dolu bir ömür diliyoruz.

Radyo Cazkolik / 29 Haziran 2018, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sevgili Nezih Yeşilnili İKSVden aldığı Yaşamboyu Başarı Ödülünden dolayı öncelikle kutlarım. Kızım Leyla vasıtası ile tanıdığım bu müstesna aile beni hem mutlu kıldı hem de gurur duydum.Olanüstü sanatçı kişilikleri yanında insan olarak da hayranlık duyduğum tabii candan konuşmaları ile çok lezzetli bir program olmuş.Müzikler çok etkili idi. Nezih Yeşilnilin ve Ayşegül Yeşilnilin akıcı üslübu programın diğer bir artı tarafı.Kızım Leylayı da böyle bir söyleşi için tebrik ediyorum.Başarılarınızın devamını candan dilerim.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Bazı yaşam renkleri var insanın hayata tutunması nedeni olan bu bir an, bir bakir 70"lerin Ege koyu, bir Jazz akşamı, belki bir Bodrum Jazz Now gecesi olabildi. Sevgili Yeşilnil"leri tanıdığım gibi. Bu paylaşımınız o kadar güzel oldu ki yıllardır uzak kaldığım için onların sesini duymaktan ne kadar mutlu olduğumu anlatamam..Çok çok teşekkürler. Kutlarım ve tabii tebrikler...

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.