SOMA [Özel Program]

SOMA [Özel Program]

SOMA özel programını dinlemeye bu hafta da devam ediyoruz.


Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Yeni bir "Jazz, Müzik ve Kadın" haftasından tüm cazseverlere merhaba... Bu hafta Leyla Diana Radyo Cazkolik olarak geçen hafta yaşadığımız ve hepimizi büyük üzüntüye sevkeden SOMA maden kazası üzerine seçtiği müziklerle özel bir program hazırladı.

Müzik listesi: 1 / "Tekbir" (Yazı Tura) Erkan Oğur, 2 / "Fırat Ağıt" (Yazı Tura) Erkan Oğur, 3 / "Garipler" (Yazı Tura) Erkan Oğur, 4 / "Saha Giderim" Erkan Oğur, 5 / "Karanlığın İçinden" (Eşkiya) Erkan Oğur, 6 / "Gnosienne" (Eric Satie) Erkan Oğur, 7 / "Peri Suyu" (Dönmez Yol) Erkan Oğur, 8 / "Derdim Çoktur Hangisine Yanayım" (Anadolu Beşik) Erkan Oğur & İsmail Hakkı Demircioğlu, 9 / "Yarim Senden Ayrılalı" (Anadolu Beşik) Erkan Oğur & İsmail Hakkı Beşikçioğlu, 10 / "Kırmızı Buğday" (Manisa Türküsü) Şirin Pancaroğlu & Meriç Dönük ve Jarrod Cogwin (Elişi)

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 22 Mayıs 2014, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • SOMA"yi unutmayacagiz ve unutturmayacagiz.. Cok anlamli olmus parcalar ile. Duyarliliginiza tesekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • yüreğinize sağlık ,,,,içim kan ağlıyarak dinledim ,,,,,,ayrıca yayının başında baş sağlığı dilemeyip sabırlar dilediğiniz çok teşekkürler ,,,,,evlatlarını kaybetmiş ,analara babalara ,evlatlara ,eşlere, kardeşlere hele de böyle genç ölümlerinde bu cümlenin kurulmasından çok rahatsızım,,,,,evladını kaybetmiş bir ana olarak ,,,sevgiler yürek dolusu size tüm emeği geçenler ,,,,,,,,,,,,

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Anlamli bir program güzel yürekli Leyla Diana. Tesekkürler,basarilar dilerim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Unutmayacagiz olanlari ve unutturmayacagiz. Iyi ki varsiniz cok teşekkürler bu program için. Tekbir cok fena hislendirdi gerçekten de. Bu program ile dinlendikçe hep anilacaklar ve ruhlari sad olacak! Güzel kalbinize saglik.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla Diana, secmis oldugunuz müziklerle ve özellikle de girisiteki tekbir cok duygulandirdi beni. Erkan Ogur"u cok severim zaten cok güzel bir anma programi olmus. Hassasiyetinizden ötürü tesekkür ederiz. Onlari daima anmis ve dualarla korumus olacagiz. Yüreginiz sag olsun. Basarilar dilerim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.