32. Akbank Caz Festivali takipçilerini caz anketine katılmaya davet ediyor

32. Akbank Caz Festivali takipçilerini caz anketine katılmaya davet ediyor

23 Eylül akşamı başlayacak 32. Akbank Caz Festivali bu sene festival takipçileri bakımından önemli bir girişime imza atarak katılımcı cazseverliğin güzel bir örneğini hayata geçirdi.

 

 

Akbank Caz Festivali gelecek dönemlerde neleri daha iyi yapabilir?

 

 

Akbank Caz Festivali 32 yıldır festivali takip eden her yaştan dinleyicisine bu önemli soruyu soruyor ve ankete katılarak görüşlerini iletmesini istiyor.

 

On beş dakikayı aşmayacak ve anlaşılır şekilde hazırlanmış ankette caz dinleyicilerinin görüşlerini paylaşması, düşünce ve isteklerini festivalde yer alan ve yer almasını talep ettiği sanatçılara, fikirlere ve festivalle ilgili konulara dair görüşlerini paylaşması son derece önemli.

 

 

Ankete katılanlar isterse yüz yüze görüşme ile daha kapsamlı paylaşımda da bulunabilir

 

 

Ankete katılanlar dilerse daha ayrıntılı paylaşımda bulunmak için anketörlerle web üzerinden yüz yüze görüşme de yapabilir. Yüz yüze görüşmede festivale dair düşüncelerinizin yanısıra proje önerilerinizi bizzat iletebilirsiniz.

 

 

Müzisyenler ve caz dünyasının paydaşları da ankete davetli

 

 

Bu arada, sadece dinleyiciler bakımından değil, caz dünyasının müzisyeninden etkinlik sahibine tüm paydaşları da ankete katılarak festivale dair görüşlerini veya festivale yönelik projelerini, fikirlerini iletebilir. Böylelikle, dinleyicisiyle, müzisyeni ve aktif sektör çalışanıyla birlikte nasıl daha iyi bir festival sorusunun cevabı da bulmaya çalışılmış olunur.

 

 

Anket katılım linki burada: https://adhoc.limequery.com/492481?lang=tr

 

 

Cazkolik.com / 07 Eylül 2022, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.