Ayşe Tütüncü Dörtülüsüyle Caddebostan Kültür Merkezi'nde

Ayşe Tütüncü Dörtülüsüyle Caddebostan Kültür Merkezi'nde

Ayşe Tütüncü konser ve etkinliklerine devam ediyor. 17 Kasım 2009 günü Kadıköy, Caddebostan Kültür Merkezi'nde sahne alacak.

 

Müzik festivalleri, caz festivalleri, İstanbul, Londra, Şam, Amsterdam, Bursa, Viyana, Halep, Prag, Ruvo di Puglia, Mardin, Padova, İzmir, Duisburg, Gaziantep, Frankfurt...ve İstanbul, diyar diyar gezen Ayşe Tütüncü ve arkadaşları dörtlü olarak 17 Kasımda Caddebostan Kültür Merkezi'nde konser verecek.

 

Grup yine coşkulu sahne tavrıyla konserde artık bir kült olmuş olan Çeşitlemeler albümünden son albümü Yedi Yer Yedi Gök'e uzanan yeni parçalarıyla dinleyicilerinin karşısında olacak. Tango, ramazan davulu, piyano, Kurt Weill, kaşık, çocuk şarkısı, klarinet, füzyon, Kürt şarkısı, davul, Monteverdi...  Evet, hepsi bir şekilde yanyana, içiçe, beraberce grubun parçalarında yorumlanıyor.

 

Ayşe Tütüncü'nün piyano, Oğuz Büyükberber'in klarnet, Timuçin Gürer'in perküsyon ve Gökçe Gürça'nın davul çalacağı konserin biletleri satışa çıktı. CKM Merkezi gişelerinden alınabileceği gibi internet üzerinden de satın alacağınız biletlere www.ticketturk.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Cazkolik.com / 19 Ekim 2009, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.