Bach'ın müziğini cazla buluşturan konserler başlıyor

Bach'ın müziğini cazla buluşturan konserler başlıyor

 

Bach ve caz bir arada

 

 

Ivan Skanavi viyolonsel, Dina Ivanova piyano

 

 

Girdikleri yarışmaları kazanan olağanüstü iki müzisyen. 2022 Grand-Prix Emanuel Feuermann galibi Ivan Skanavi ve Dina Ivanova'nın vereceği konserde beklentilerinizi yüksek seviyede tutabilirsiniz. Çok iyi bir oda müziği konserinden alabileceğiniz her şey bu konserde var.

 

 

Peter Sarik Trio Yeni Yıl Konseri, Bach Bartok Jazz

 

 

CAZ ve BARTOK. Düşüncesi bile güzel. Gelenler hatırlayacaktır, Peter Sarik Trio'nun geçtiğimiz yıl yine Aralık ayında yaptığımız konseri olağanüstüydü, seyircimizin ısrarı nedeniyle bir ay sonra tekrarlamayı düşünmüştük. Konseri bu yıl da yeni yıl konseri olarak Atatürk Kültür Merkezi'nde sunuyoruz.

 

 

Barock Moscow Ensemble

 

 

Son yıllarda en sık getirdiğimiz Moskovalı harika müzisyenlerden oluşan bu topluluk performanslarında barok müziği dönem enstrümanlarıyla seslendiriyor. Hayat dolu, samimi ve oldukça duygusal yorumlamalarıyla; konserlerinde eskinin müzikal atmosferini tekrar yaratmanın yanında, modern yaşamın kalp atışlarını da sahneye yansıtıyor.

 

 

Dina Ivanova piyano

 

 

Aralık ayındaki ilk konserimizin de piyanisti olan bu harika müzisyen, geçtiğimiz hafta yeni bir yarışma daha kazandı: Roma International Piano Competition 1st Prize. Bu konser yılın piyano resitali olmaya aday.

 

Konserlere Biletix ve Passo üzerinden bilet alabilirsiniz.

 

Cazkolik.com / 25 Kasım 2023, Cumartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.