Caz kampı başlıyor

Caz kampı başlıyor

Bu yıl beşincisi düzenlenecek Caz Kampı 31 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arası Çanakkale, Agora Sanat Köyü’nde gerçekleşecek.

 

2017’den bu yana Bodrum Gümüşlük Festival alanında gerçekleşen Caz Kampı, pandemi nedeniyle 2020’de online yapılırken geçen sene ise gerçekleşme imkanı bulamadı.

 

Pandemi sonrası katılımcılardan gelen yoğun istek üzerine bu kez Ezine Çanakkale, Agora Sanat Köyü’nde Caz Kampı yeniden cazseverlerle olacak.

 

İlk seneden itibaren yoğun ilgi gören kampta bu yıl yine cazın önde gelen isimleri eğitmen olarak yer alacak. Ece Göksu caz vokal, Tamer Temel saksafon, Bulut Gülen trombon, Eylül Biçer gitar, Kağan Yıldız kontrbas/elektrik bas ve Berke Özgümüş davul dersleri verecek.

 

Kontenjan durumuna göre trompet ve piyano bölümleri de açılabilecek. 4 gün sürecek kampta enstruman/vokal derslerinin yanısıra, ensemble, caz teori, kulak eğitimi (ear-training) ve caz tarihi dersleri de verilecek. Kamp 3 Eylül’de tüm katılımcıların sahne alacağı bir konser ile Agora Sanat Atölyesi Sahnesi’nde sona erecek.

 

Caz Kampı'na katılmak için aşağıdaki bilgiyi kullanın lütfen.

 

Ahmet Berksoy: ahmetberksoy@vegaajans.com
Mobil: 0 533 202 3151

 

Caz Kampı ile ilgili arşiv haberlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

 

Cazkolik.com / 05 Ağustos 2022, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.