Çevreci ve aktivist şarkıcı Jason Mraz`ın konseri 19 Temmuz`da, davetiyeniz ise Cazkolik`te!

Çevreci ve aktivist şarkıcı Jason Mraz`ın konseri 19 Temmuz`da, davetiyeniz ise Cazkolik`te!

Değerli okurlarımız, JASON MRAZ konserine gösterdiğiniz yoğun ilgiye çok teşekkür ederiz... Yapılan kura sonucu kazanan okurlarımız; Sn. MERVE ERABAY ve Sn. NiL AKSOY olmuştur. Kendilerini tebrik eder, güzel bir konser izlemelerini dileriz. Okurlarımızın maillerini konser akreditasyonu için kontrol etmelerini rica ederiz.

 


 

Çevreci şarkıcı Jason Mraz`ın konseri yeşil alanda

 

Tüm dünyada 21 milyondan fazla albüm satan, 2 Grammy ödüllü, Amerikalı ünlü çevreci aktivist, şarkı yazarı ve şarkıcı Jason Mraz, 19 Temmuz’da İstanbul’a geliyor. Mraz, çevreci duyarlılığını sık sık dile getirirken, ilk kez geleceği İstanbul’da da şarkılarını şehrin en yeşil konser alanında, Lifepark’ta söylüyor olacak.

 

Ünlü yıldız Şubat döneminde iklim değişikliğini bizzat gözlemlediği Antarktika seyahati üzerine Huffington Post için yazdığı makale ile de büyük ilgi görmüştü. Politikayı bıraktıktan sonra iklim değişikliği üzerine tüm dünyanın dikkatini çekmek üzere bağımsız projelere imza atan Al Gore’un daveti ile Antarktika’yı bilim insanları ile ziyaret eden Jason Mraz’ın ayrıca eşitsizliklerle savaşmak ve çevreyi korumak için çalışmalar yapan bir vakfı da bulunuyor.

 

Mraz’ın son albümü “Love is a four letter word” ülkemizde de yayınlanırken, ünlü yeşilci şarkıcı 19 Temmuz’da şehrin en yeşil mekanı Lifepark’ta akustik pop ve aşk şarkılarıyla binlerce hayranı ile buluşacak.

 

Cenk Erdem

 

Cazkolik.com / 04 Temmuz 2013, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.X