Evde geçen günleri dansla değerlendirin. Ücretsiz online ders veren 10 dans sitesi

Evde geçen günleri dansla değerlendirin. Ücretsiz online ders veren 10 dans sitesi

Birçok performans sanatı kuruluşu yaşanan salgın nedeniyle kapalı olduğu için bu kurumların bazıları takipçileri ve dansseverler için çevrimiçi programlamaya yöneldi.

 

Malum, dans geçiş yapabilen bir sanat formudur. Bazı dans şirketleri Zoom, YouTube veya Instagram Live üzerinden çevrimiçi dersler vermeye başladı. Buna ek olarak, bazı dansçılar da kendi sınıflarını sosyal medyada ücretsiz olarak yayınlamaya başladı.

 

Broadwayworld.com web sitesi ise çevrimiçi olarak alabileceğiniz ücretsiz dans dersleri için en iyi önerilerden bazılarını derledi. Aşağıda sitenin derlediği tüm bu bilgileri biraraya getirdik.

 


 

Amerikan Bale Tiyatrosu

 

Kapsamlı bir çevrimiçi programlamanın parçası olarak Amerikan Bale Tiyatrosu (ABT), YouTube'da sanal sınıflar oluşturdu. ABTots serisi 2-4 yaşlarına yönelikken, ABT Primary 5-8 yaş arası çocuklara öğretmeyi amaçlamaktadır. Her yaştan insan için bile birkaç seçenek var!

 

Aşağıdaki derslerden birkaçına göz atın!

 

 

 

 


 

Battery Dance TV

 

Battery Dance TV, düzenli olarak programlanan canlı bir program aracılığıyla halka ücretsiz çevrimiçi canlı dans dersleri ve programlama sunuyor. Sınıf türlerine örnek olarak bale, caz, uluslararası dans, hip-hop, swing, müzikal tiyatro ve daha fazlasını bu programlarda bulmanız mümkün. Sınıflar her yaştan insana açık, ancak çocuğunuz varsa, onlar için de bir seçenek bulabilirsiniz!

 

Program için aşağıdaki bu linke bir bakın.

 

Online sınıflar sona erdiğinde hepsini şirketin YouTube kanalında daha sonra da izleyebilirsiniz.

 

 

 

 


 

Turn It Out With Tiler

 

New York City Ballet baş dansçısı, oyuncu, koreograf, tasarımcı, küratör ve çocuk kitabı yazarı Tiler Peck, EST'de Instagram Live'da günlük derslere ev sahipliği yapıyor.

 

Instagram @TilerPeck hesabından bu usta sanatçının yaklaşan etkinliklerini takip edebilirsiniz.

 

Marianela Núñez'un yer aldığı Tiler'in son derslerinden birine göz atın.

 


 

ZoomDance

 

ZoomDance'ın 30 dakikalık dersleri dans, müzik, hikâye anlatma, hayal gücü ve eğlenceyle doludur. 2-7 yaş arası çocuklara yönelik öğrenciler, dinamik hareket, şarkılar ve performans yoluyla karakterleri ve maceraları keşfederek herkesin favori hareketlerini göstermesi için alan bırakıyorlar.

Sınıflar şu anda duraklamış durumda ama Eylülde devam etmeyi planlıyorlar.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

 


 

avamayvibes

 

Ava, karantinadayken insanların yapması için çevrimiçi dans dersleri göndermeye başlayan 17 yaşındaki bir YouTuber. Videoları şu anda dar alanlarda çalışmak durumunda olan insanlara yöneliktir ve herkesin takip etmesini kolaylaştırıyor. Ava, derslerini alan herkesi kendi videolarını yayınlamaya teşvik ederek onları takip de ediyor.

 

Aşağıdaki sınıflara göz atın.

 

 

 


 

Dance Plug

 

Dance Plug kendi web sitesinde ücretsiz sınıflarla çeşitli seçimler oluşturuyor.

 

Herhangi bir beceri seviyesi için kombinasyonlar, egzersizler ve ısınma dahil olmak üzere en iyi dans öğretmenleri tarafından şirketin caz dans derslerinden dans etmeyi öğrenin. Ücretsiz içeriğe ek olarak, bir Sınıf Planına kaydolabilir ve daha fazla öğretmen ve sınıfa erişebilirsiniz.

 

Dance Plug'in ücretsiz olarak sunduğu her şeye buradan göz atın.

 

Buradaki birkaç örneğe göz atın!

 


 

STEEZY Studio

 

İster yeni başlayan bir acemi, ister derinlemesine eğitim arayan gelişmiş bir dansçı olun, Steezy'nin sizin için bir şeyleri var! Steezy, hip-hop, funk ve daha fazlası için sınıflar oluşturuyor.

 

Döngü hareketleri, görünümleri değiştirme ve hızı kontrol etme gibi her şeyi görmek, daha hızlı gözden geçirmek ve daha verimli pratik yapmak için özel özellikleri kullanmayı gösteriyor.

 

Web sitesi / uygulama ücretli abonelik tabanlı bir hizmettir, ancak kontrol etmek isteyenler için yedi günlük ücretsiz deneme sunuyorlar. Ayrıca, ücretsiz bir hesaba kaydolduğunuzda şu anda günde bir ücretsiz ders sunmaktadırlar!

 

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

 


 

Debbie Allen

 

Debbie Allen Instagram Live'da ücretsiz ve herkes tarafından kullanılabilen dans derslerine ev sahipliği yapıyor.

 

Belirlenmiş bir programı olmasa da bir sınıf oluştuğunda Allen bunu  Instagram hesabı @TheRealDebbieAllen ve onun dans stüdyosunun hesabı @OfficialDADance hesabından duyuruyor.

 


 

Just for Kix

 

Tam hizmetli bir dans şirketi olan Just For Kix, aktif giyim, dans kampları, sınıflar ve daha fazlasıyla uluslararası olarak dansçılar, stüdyo sahipleri, dans eğitimcileri, antrenörler ve dans meraklıları ile işbirliği yapıyor.

 

Just For Kix, canlı olarak yayınlanan dans ve fitness derslerini içeren yeni bir video platformu başlattı. Yayınlardan sonra sınıflar sitede arşivleniyor, bu sayede istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz.

 

Sınıflar diğerleri arasında caz, bale ve diğer türleri içeriyor. İçeriğin tamamı ücretsiz!

 

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

 


 

Harlem Dans Tiyatrosu

 

Harlems DTH on Demand Dans Tiyatrosu'nun bir parçası olarak şirket, DTH mezunlarının, fakülte ve şirketin öğrettiği tüm seviyeler için birkaç haftalık tam uzunlukta arşiv performansları, sanatçılarla sohbet, çocuklar ve yetişkinler için eğitici videolar ve çevrimiçi sınıflar sunuyor. üyeler! Buraya gelin.

 

Aşağıdaki bazı örneklere göz atın!

 

 

 

 

Cazkolik.com / 20 Temmuz 2020, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.