Günün Parçası: "Cuando Bailamos" (Halie Loren`in 2013 albümü "Simply Love`dan)

Günün Parçası: "Cuando Bailamos" (Halie Loren`in 2013 albümü "Simply Love`dan)

Şarkıyı beğendiyseniz bu satıra tıklayarak albümünü Cazkolik Shop`tan hemen satın alabilirsiniz.


Bu yıl henüz 30 yaşına girecek, Amerikan vokal caz sahnesinin son yıllarda yetiştirdiği en gözalıcı vokal kadınlarından Halie Loren ilk albümünü 208 yılında "They Outta Write a Song" adıyla yayınlayarak sükseli bir çıkış gerçekleştirmişti. Sahne bakımından sesi yanında gözalıcı bir güzelliğe de sahip olan Loren çıkış albümüyle Just Plain Folk Awards`da en iyi vokal caz albüm ödülünü kazanmıştı. Aynı albümün 2010 yılında başta Japonya olmak üzere en iyi satanlar listesinde olması başarılı sesi Amerik dışındaki büyük vokal caz pazarında da önemli bir isim haline getirdi. Bugün günün parçasında yer verdiğimiz "Simply Love" cool, smooth, vokal standartlar konusunda 2013`de yayınlanmış tartışmasız en iyi albümlerden biri. Klasik vokalin tadını damıtarak kaydeden Loren`e arkasında oldukça başarılı ve kalabalık bir müzisyen kadrosu eşlik etmiş. Piyanoda ve beste düzenlemelerinde Matt Treder`ın birinci sınıf bir iş çıkardığı albümde Loren`in sesine ve duygusuna en iyi giden şarkılar konusunda örnek bir albüm oluşturmuş. Bugün albümden günün parçası olarak harika bir latin yorumu dinliyoruz; "Cuando Bailamos".

Cazkolik.com / 13 Ocak 2014, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Levent Ergenç
  16 Ocak 2014 Perşembe 09:55

  AŞKIN VE SEVGİLİLERİN MÜZİĞİ TEKRAR AŞIK OLAMALIYIM DİYENLER BUNU DİNLEMELİ;2014 aşk yılı olsun diyerek de aptalca bir kelamda bulunayım bari,bunca sorunlar ve de sorunlarımız var iken...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Levent Ergenç
  29 Ocak 2014 Çarşamba 04:24

  HALİE LOREN "İO Tİ AMO" Tu sei perfetto ragazza (girl)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Levent Ergenç
  12 Şubat 2014 Çarşamba 12:09

  AŞK YANLIZCA PAYLAŞIM DEĞİL,KULLANIMDIR.DİŞ MACUNU,HERGÜN YIKAMAK,JAZZ YADA KLASİK MÜZİK DİNLEMEK,SPOR YAPMAK,ÇOK KİTAP OKUMAK BİLE OLMAYABİLİR!? (ben yanlızca çok Kitap"a katılmıyorum ve bu sözler bana ait olmasına rağmen)Tüm faşizm uygulamalarına jazz severler karşıdırlar diye ümit ediyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Levent Ergenç
  12 Şubat 2014 Çarşamba 12:11

  YAHU BU SESİ DİNLEYİNİZ VAR MI? YOKSA BEN TEK BAŞIMA MI BEĞENDİM VE HATA AŞIK OLDUM?

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.