Jazz Company, ilkinin gördüğü büyük ilginin ardından yeni bir Amy Winehouse gecesini 4 Mayıs akşamı düzenliyor.

Jazz Company, ilkinin gördüğü büyük ilginin ardından yeni bir Amy Winehouse gecesini 4 Mayıs akşamı düzenliyor.

Amy Winehouse`un geçen Temmuzda ölümünün üzerinden yakında bir yıl geçmiş olacak. Zaman ne kadar hızlı ve acımasız. Göz göre göre genç ve başarılı sanatçının yakasına yapışan keder ve ölüm hayranlarının acısını hala dindirmiş değil. Son albümünü yayınladığı zaman da yazmıştık, Winehouse keşke sadece caz söyleyen bir şarkıcı olaymış, inanın dünya üzerinde sesinden caz dinlemeyi arzuladığımız belki de tek soul & pop sanatçısıydı.

Büyük sesin ölümünün ardından tüm dünyada anısına sayısız konser ve gece düzenlenen Winehouse en son geçen 24 Martta Jazz Company`de Buket Coşkuner`in sesiyle katıldığı harika bir gece yaşanmıştı. Gecenin gördüğü büyük ilgi, katılanların yeni bir gece düzenlenmesi konusunda yoğun taleplerini yeniden değerlendiren Jazz Company 4 Mayıs akşamı ikinci geceyi düzenleyecek. Sadece caz dinleyicilerinin değil, popüler müzik seven herkesin özel ilgi göstereceğine inandığımız gecede ölümsüz şarkıcının Rehab, Love is A Losing Game, Valeri, You Know I Am No Good, Back To Black gibi efsane olmuş birbirinden güzel şarkıları sahneden izleyicilerle buluşacak.

Giriş ücretinin alınmadığı gece bu haberin yayına girdiği günlerin öncesinde dahi ilgi görmeye başlamıştı. Şimdi bu haberi okuyan ve o gece orada olmak isteyen herkesin elini hızlı tutması gerek. Bilet almak gerekmediğine, giriş ücretsiz olduğuna göre 0 212 313 8383 numaralı telefondan alo diyerek yer ayırtmanız yeterli. Gerisi, siz, Buket Coşkuner Quartet ve Amy Winehouse şarkılarıyla gece boyu yaşanacak kimi zaman hüzünlü, kimi zaman harika duygularla dolu bir gece olacak.

Cazkolik.com / 02 Mayıs 2012, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.