Jazz Company yeni sezona Ayşe Gencer`in annesi Ayten Alpman`a ithaf edeceği özel geceyle başlıyor

Jazz Company yeni sezona Ayşe Gencer`in annesi Ayten Alpman`a ithaf edeceği özel geceyle başlıyor

Her yeni duyurumuzda Kasım ayının müthiş geçeceğini ısrarla söylüyoruz! Yarından (1 Kasım) itibaren Kasım boyunca özellikle İstanbul`da gerçek bir caz rüzgarı esecek. Festivalleri aratmayan, şehrin her noktasından yükselen cazın sesi olacak.

 

3 Kasım Cumartesi akşamı sezona hızlı ve anlamlı giriş yapacak mekanlardan biri de Jazz Company. Bu yıl üçüncü sezonuna başlayacak olan Jazz Company ülkemiz caz ortamında ağırlığını her yıl giderek artırıyor. Geçtiğimiz hafta Jazz Company`in değerli yöneticileri, sevgili dostlarımızla buluşarak yeni sezonda neler yapacaklarını, nelerin yaşanacağını merak edip sorduk. Öncelikle gördüğümüz bu yıl üçüncü sezona başlanırken Jazz Company`e ve caza karşı duyulan sevgi ve kararlılık oldu. Taksim`in hareketli ve cazip bölgesi Talimhane`de yer alan 5 yıldızlı Elite World Hotel`in bünyesinde faaliyet gösteren Jazz Company başlangıcından bugüne haftanın Cuma ve Cumartesi akşamları başta vokal ağırlıklı olmak üzere cazın önemli ve güçlü sanatçılarına yer verdi. Mekan bakımından yeni sezonun önemli haberlerinden biri ise Jazz Company`nin etkinliklerini haftada üç güne çıkarmayı planlaması. Umarız kısa zamanda haftanın farklı günlerine yayılan değişik etkinlikleri biz de buradan zevkle okurlarımıza duyurmaya başlarız. Jazz Company`nin uygulaya geldiği "giriş ücreti yok" politikası bu sezonda devam edecek. Bu da çok önemli bir ayrıntı. Jazz Company`nin yeni sezonda gerçekleştireceği en önemli şeylerden biri de tematik projelere verdiği ağırlığı artıracak olması. Geçen iki sezon zaman zaman tematik geceler düzenleyen Jazz Company böylesi gecelerin sonuçlarından oldukça memnun kaldı. Geçen sene Van Depremi ile ilgili iki özel etkinlik ve benzeri temalarda düzenlenen özel geceler caz dinleyicilerinden yoğun ilgi gördüğü gibi sosyal olarak da yankı buldu. Bu yıl da özellikle caz başlıklı temalar ağırlık kazanacak.

 

 

Jazz Company sezona Ayşe Gencer`in annesi Ayten Alpman`a ithaf ettiği geceyle merhaba diyecek

 

 

3 Kasım Cumartesi sezonun ilk gecesine Alten Alpman`ın cazseverlere emanet ettiği şarkıları ve sevgisi damgasını vuracak. Ayşe Gencer hem annesinin hem de kendisinin seslendirmeyi sevdiği şarkıları gece boyu söyleyecek. Gecede Gencer`e trompette İmer Demirer ve diğer enstrümanlarda usta müzisyen kadrosu eşlik edecek.

 

3 Kasım akşamı Jazz Company`de olarak Gencer`in şarkılarını, İmer Demirer`in trompetini dinlemek ve Ayten Alpman`ı yad etmek için 0 212 313 8383 numaralı telefondan hemen rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

Cazkolik.com / 31 Ekim 2012, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.