KONSER DAVETİYESİ: Cazkolik okurları Serkan Yılmaz gitar resitaline davetlidir

KONSER DAVETİYESİ: Cazkolik okurları Serkan Yılmaz gitar resitaline davetlidir

Cazkolik olarak yılın ilk davetiye etkinliğini yaşamını yıllardır Arjantin'de sürdüren gitar sanatçısı Serkan Yılmaz konserine 1 (çift) okurumuza davetiye vererek başlatıyoruz.

 

Geçen yıl klasik kemençe sanatçısı Filiz Kaya ile kaydettiği halk müziği türküsü "Bitles'te Beş Minare" single çalışmasıyla gündeme gelen Serkan Yılmaz 2019 yılında Horacio Cacoliris ile "Delcalzo" isimli albümünü yayınlamıştı. Yılmaz, önceki yıllarda farklı sanatçılarla "Amalgama", "Mago", "Paisajes de Infancia" gibi isimler verdiği albümler yayınlamıştı.

 

Türk halk müziği ve Arjantin folk müziğinden oluşan repertuvarıyla 1 Şubat Çarşamba akşamı son günlerde Kuzguncuk'ta gerçekleştirdiği etkinliklerle adı öne çıkan HuginMunin'de gerçekleşecek Serkan Yılmaz konserine 1 (çift) Cazkolik okurunu konsere davet ediyoruz.

 

info@cazkolik.com adresine göndereceğiniz AD, SOYAD, CEP NO ve TWITTER/INSTAGRAM hesap adı bilgilerinizle etkinliğe katılabilirsiniz.

 

1 (çift) talihli okurumuzu 18 Ocak Çarşamba günü bu haber sayfası ve sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız. Tüm okurlarımız davetlidir.

 

Not: 1 (çift) için verilecek davetiye sadece konseri ücret ödemeden izlemenizi sağlar. Konser öncesi ve sonrası yapacağınız her tür kişisel harcamalar dahil değildir.

 

Cazkolik.com / 14 Ocak 2023, Cumartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.