Parkorman yenilendi, tazelendi İstanbullularla buluşmayı bekliyor

Parkorman yenilendi, tazelendi İstanbullularla buluşmayı bekliyor

 

İstanbul'un popüler etkinlik alanı Bonus Parkorman yenilendi, tazelendi ve yeniden açılıyor

 

 

Doğuş Grubu ve Garanti BBVA işbirliğiyle yenilenen Bonus Parkorman kapılarını yeniden açmaya hazırlanıyor.

 

İstanbul’un merkezinde doğayla iç içe, kültür, sanat, gastronomi ve sporla dolu bir sosyal yaşam alanı sunuyor.

 

Garanti BBVA ile 5 yıllık isim sponsorluğu anlaşmasının ardından “Bonus Parkorman” adıyla yenilenen alan, İstanbullulara doğayla içiçelik vaad ediyor.

 

 

Kültür, sanat, gastronomi ve sporun buluştuğu yaşam alanı

 

 

Bonus Parkorman’ın İstanbulluların uğrak noktası olacağını söyleyen Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nafiz Karadere, “Parkorman’ı titizlikle rehabilite ettik. Garanti BBVA ile işbirliği kapsamında misafirlerini 5 yıl boyunca 'Bonus Parkorman' adıyla ağırlayacak. Yeni yapılar inşa etmeden mevcut olanı doğaya saygılı şekilde onarıp koruyarak iyileştirdik. Parkorman, doğanın kalbinde kültür, sanat, gastronomi, spor ve eğlenceyi buluşturan bir sosyal yaşam alanı olarak tasarlandı” dedi.

 

İşbirliği hakkında bilgi veren Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ ise, “Garanti BBVA farklı, projeler ve sponsorluklarıyla uzun yıllardır sosyal hayatın önemli bir rengi ve destekçisi. Bonus Parkorman’ın İstanbullular için kaçış noktası olacağına inanıyorum. Bundan sonra da etkinliklerin vazgeçilmez adresi olarak sayısız konser ve festivale ev sahipliği yapmasını diliyorum” açıklamasında bulundu.

 

 

Hangi etkinlikleri izleyeceğiz?

 

 

Bonus Parkorman, 29-30 Haziran'da gerçekleşecek İKSV Gezgin Salon etkinliğiyle yaza hızlı bir başlangıç yapacak. Yaz boyunca Babylon Soundgarden, Massive Attack, Judas Priest, Monkey Project – Unforbidden Festival gibi büyük etkinlikler ve festivallerle İstanbullulara unutulmaz anlar yaşatmayı hedefleyen Bonus Parkorman, açıkhava sinemaları, tiyatrolar, stand-up gösterileri ve performans sanatları gibi sayısız etkinlikle şehrin yeni cazibe merkezi olacak.

 

Cazkolik.com / 25 Haziran 2024, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.