Taksim Atatürk Kültür Merkezi AKM 29 Ekimde açılıyor. AKM'nin son halinden fotolar yayında

Taksim Atatürk Kültür Merkezi AKM 29 Ekimde açılıyor. AKM'nin son halinden fotolar yayında

Taksim AKM müziksevelerin, kültür dünyasının bir büyük sevdasıdır. Uzun zamandır ayrı kaldığımız bu sembol kültür merkezi Cumhuriyet'in kuruluşunun 98. yılında, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda açılışa hazırlanıyor. AKM'ye dair en yeni ve ayrıntılı fotoğraflar Anadolu Ajansı tarafından yayınlandı. Aşağıda görebilirsiniz.

 

Cazkolik.com / 01 Ekim 2021, Cuma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Okau Temiz
  02 Ekim 2021 Cumartesi 11:01

  30-31-Ekim - 1 . Kasım AKM açılış aktivitesinde 3 günlük Ritim Workshop yapıyorum

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Nevin Kutlar
  03 Ekim 2021 Pazar 07:57

  Resimlerden izledigim kadari ile harika olmus. Emegi gecenlerin eline saglik.Ancak Istanbul gibi aydinlik bir sehir icin daha acik- ferah ic renkler olsaydi.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Abdullah Parlar
  05 Ekim 2021 Salı 02:42

  Renkler ve desenler, mimari tarz her zaman zevklere göre değişir. Benim gibi İstambul’da Lise ve 5 yıl üniversite okumuş ama eski AKM’nin açılışını yine de göremeyen bir emekli mühendis olarak, yenisinin bu kadar kısa zamanda bitirilmiş olmasını takdirle karşılıyorum. İnşallah yeni AKM’yi ziyaret etme imkanımız olur. Bu arada bu eserin yenilenmemesi için yıllarca direnen bir kısım sözümona sanatçıları da unutmadık. Ama onu da unutalım ve hep birlikte bu eserle onur duyalım. Emeği geçenleri en güzel dileklerimle kutlarım.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Onur Evcioğlu
  13 Ekim 2021 Çarşamba 07:09

  Sonuç olarak Atatürk Kültür Merkezinin açılması çok güzel bir sonuç. Fakat 2008 yılında kapatılan AKM nin 2021 yılında açılması sanat ve sosyal hayata vurulmuş en büyük darbedir.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sema Yazgan
  05 Ekim 2021 Salı 06:11

  Atatürk Kültür Merkezine tekrar kavuşuyor olmak büyük mutluluk. Görmek için sabırsızlanıyorum. Taksim eski günlerine geri dönüyor. Çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkürler

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Osman Değerli
  07 Ekim 2021 Perşembe 07:56

  Ben Atatürk kültür merkezinin ilk açıldığı zaman, 1969 senesi olucak, İstanbul Devlet Operası Korosunda görevliydim. Şimdide o güngü heyacan ve mutluluğu yaşıyorum. Emeği geçen herkese candan teşekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Bilge Şen Ündüz
  12 Ekim 2021 Salı 12:47

  Yıllarca mesleğimi icra ettiğim Atatürk Kültür Merkezinin yeniden çalışanlarına ve seyircisine kavuşmasından dolayı çok mutluyum.Tüm çalışanlarına ,sanatçı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. 36 yıl içinde hizmet verdiğim bu sanat yuvasının açılışına bizleri davet etmeyi unutmazsınız.sevgilerimle.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.