Van`daki depreme yönelik destek konserlerine sezon açılışını yapan Jazz Company`de katıldı...

Van`daki depreme yönelik destek konserlerine sezon açılışını yapan Jazz Company`de katıldı...

Taksim Elite Hotel World bünyesinde önceki yıldan bu yana, iki sezondur faaliyet gösteren Jazz Company yeni sezon açılışını “VAN için CAZ” etkinliğine dönüştürerek 18 Kasım Cuma akşamı caz dünyasının önemli isimlerin katılımıyla gerçekleştirecek.

Van depreminin ardından oluşan sosyal duyarlılık müziğin farklı türlerine yansımalarıyla devam ediyor. Rock müzisyenleriyle başlayan sosyal yara sarma faaliyetine türkücülerin ayrı konserle katılmalarının ardından şimdi de pop müzisyenlerinin girişimi basında konuşuluyor derken bir haber de caz üzerine geldi. Yeni sezon açılışını Kurban Bayramı sonrasına erteleyen Jazz Company yaşanan acı nedeniyle açılış gecesini "Van için Caz" adını verdiği etkinliğe dönüştürmeye, destek olmaya karar verdi.

“VAN için CAZ” isimli geceye gönüllü katılan isimler performanslarıyla yaşanan felaketin yaralarını sarmaya şarkılarıyla destek olacak, dikkat çekecek ve geceden toplanan gelir de depremzedelere ulaştırılacak.

Bu özel destek gecesinde performanslarıyla kimleri izleyeceğiz diyorsanız; İlham Gencer, Asena Akın, Olgun Acar, Funda Sezer, Ülkü Aybala Sunat, Dolunay Obruk, Neslihan Akbulut, Yeşim Pekiner, Nilüfer Verdi ve Buket Coşkuner gibi kalabalık bir müzisyen grubu gece boyu sırayla sahnede olacak.

Jazz Company yetkilileri de cazseverlerin 18 Kasım akşamı bilmeyenler için aşağıda adresini belirtiğimiz mekanda bulunarak geceye destek olmaya davet ediyor.

Gecenin Etkinlik Bilgisi;
Yer: Jazz Company / Elite World İstanbul Hotel
Tarih: 18 Kasım 2011, Cuma
Saat: 22.00
Rezervasyon için Tel: 0212 313 83 83 / Dhl: 8246
Adres: Şehit Muhtar Cad No: 42, Taksim / Beyoğlu

Giriş: 25 TL. (1 yerli içki dahil)

Cazkolik.com / 08 Kasım 2011, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.