Zorlu PSM üyelik programı başlatıyor

Zorlu PSM üyelik programı başlatıyor

 

Üç kartın farklı avantajları var

 

 

Açıldığı günden itibaren İstanbul'un kültür ve eğlence hayatına damga vuran Zorlu PSM yeni bir uygulama başlattığını duyurdu.

 

Zorlu PSM, katılımcıları için geliştirdiği kartlı üyelik sistemiyle kültür sanat takipçilerini buluşurmaya hazırlanıyor.

 

“Star”, “Elite” ve “Friends” adı ve üç farklı kart türüyle sunulan üyelik programı ilgili kart modeline göre bilet alımlarında özel indirim, öncelikli bilet satışı, Zorlu PSM kürasyonundaki etkinliklere özel davet, sezon boyu sürpriz kampanyalar, etkinliklere sıra beklemeden girme, ücretsiz vale ve otopark kullanımı veya üyelere özel lounge alanı gibi kişiye özel avantajlar sunacağını belirtiyor.

 

Üyelere özel sezon lansman etkinlikleri, etkinliklere sıra beklemeden girme veya ücretsiz otopark kullanımı gibi ihtiyaçlara yönelik “Elite” kart seçeneğinin yanı sıra koltuk seçme, ücretsiz vale kullanımı, üyelere özel lounge alanı, anlaşmalı otel ve restoranlarda indirim ve bilet alımlarında özel indirim sağlayan  “Star” kart seçeneğini de sanatseverlerin ilgisine sunuluyor.

 

Zorlu PSM Üyelik Programı hakkında daha fazla bilgiye www.zorlupsm.com web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Cazkolik.com / 14 Şubat 2024, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.