003 / Konu: Edebiyat ve Müzik, Konuk: Selçuk Erez

003 / Konu: Edebiyat ve Müzik, Konuk: Selçuk Erez

"Bir Gölgenin Ardından" bu hafta tıbbın ve edebiyatın bir duayen ismini, bir çok neslin yetişmesinde emeği olan çok saygın bir hoca ve yazarı ağırlıyor; Prof. Dr. Selçuk Erez.

Prof. Dr. Ahmet Erözenci üçüncü programında aynı zamanda hocası da olan, çok seçkin ve önemli bir konuğunu ağırlıyor; Prof. Dr. Selçuk Erez. Ülkemizin en önemli doktorlarından biri olmasına karşın yazarlık ve edebiyat alanında da en az tıp kadar uzun ve seçkin bir geçmişe sahip olan Selçuk Erez`i Radyo Cazkolik`te konuk olarak ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Haftanın programında Erözenci ve konuğu Selçuk Erez `Edebiyat ve Müzik` kavramını konuşuyorlar.

Ahmet Erözenci ile iletişime geçmek, görüş ve önerilerinizi paylaşmak için lütfen tıklayın.

 

Radyo Cazkolik / 24 Mayıs 2011, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Ahmet"ciğim,yine çok güzel bir iş çıkarmışsın.Şahane bir müzik,güzel bir sohbet.Hele konuğun Selçuk Erez gibi bir üstad ise..Bu günün sonuna yaklaşırken hayatıma kattığınız keyif ve güzellikler için sevgili hocama ve sana pekçok teşekkürler...Filiz Ak

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Bu güzel sohbetiniz ve harika müzikler için çok teşekkür ederim. Bir öğrencisi olarak Selçuk Hocamın sesini yıllar sonra duymuş olmak beni öyle mutlu etti ki. İyi ki varsınız.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Arka planda program devam ediyor... Hiç bitmesin istiyorum... Yaşattınız keyif için tekrar teşekkürler...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Ahmatciğim,sırada sayın Prof.Dr.Yalçın Tüzün de olmalı derim.Bildiğin gibi çok zengin bir müzik arşiv ve birikimi var.Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum...olağanüstü iş yoğunluğuna rağmen.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Gene birkaç kez dinlemekte olduğum harika bir program. Hem harika müzikler (bu defa caz ağırlıklı olmasını beni daha da mutlu etti), hem edebiyat ve yaratıcılık üzerine keyifli, bilgilendirici, ufuk açıcı bir sohbet. Sohbette Haldun Taner"in de dolaylı olarak konuk olması da çok güzeldi. Timsah"ı yakın bir zamanda seyretmeyi dilerken, hem konuğunuz Selçuk Erez"e hem de size sonsuz teşekkürler...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.