070 / Konu: Kendini İyi hissetme, Konuk: İpek Çaldemir

070 / Konu: Kendini İyi hissetme, Konuk: İpek Çaldemir

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Prof. Dr. Ahmet Erözenci bilimsel tıbba alternatif, tamamlayıcı uygulamalarla ilgili konuklarını ağırladığı programlarına devam ediyor... Bu hafta stüdyosunda aroma terapi, herbalizm ve ileri masaj uygulamaları teknikleri uzmanı Sn. İpek Çaldemir`i ağırlıyor. Aldığı filoloji eğitiminin ardından uzun süre büyük şirketlerde yönetici olarak çalışan Mine Hn. daha sonra masaj ağırlıklı doğal uygulamalar tabir edilen, bir başka tarifle `koşturmacayla geçen sıkışık hayatımızın içinde derin dinlenmenin iyileşmenin tetikleyicisi` olduğu tespitini yapan konuğumuzla Ahmet Erözenci aralara serpiştirilen güzel şarkılar eşliğinde doğal terapi, masaj ağırlıklı ileri uygulamalar, organik tanı konmamış hastalık dışı uygulamaların alan ve niteliklerini konuşup, dinlenme kavramına yeni açılımlar getiriyorlar.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 27 Kasım 2012, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • İpekciğim doğal terapilerle ilgili konuşmalarını senelerdir dinliyorum buna rağmen getirdiğin tazelik, yenilik ve rutinimizde bile uygulayabileceğimiz pratik önerilerinle her seferinde zenginleştiğimi hissediyorum. Kaynak sonsuz olunca bilgelik pınarı gibi olmana şaşmamak gerek. Senin anlatımınla anlam kazanan konudaki tecrübelerin ve uygulama alanlarının sınırsızlığı daha nice inanılmaz katkılarına işaret ediyor. Benim, kokusu ve etkisine hayran olduğum hamilelik çatlak kremi hep aklımda. Senin bitmek bilmeyen yaratıcılığınla, özverili önderliğinle her gün daha da bütünüz. Doğayla bizi buluşturduğun, kendimizi hatırlamamıza sebep olduğun için, bu güzel söyleşi için sana ve güzel sorularıyla nefis bir program yaratan sayın Ahmet Bey"e çok teşekkür ederim.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.