Taksim Gezi Parkı korunmalıdır!

Taksim Gezi Parkı korunmalıdır!

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Leyla Diana`dan bu hafta solo bir itiraz var ama bu itirazın koro olması gerektiğini kendi paylaşımıyla duyuran bir itiraz! Günlerdir gündemimizin birinci sırasında yer alan Taksim Gezi Parkı bu kez sivil bir inisiyatife dönüşmüş durumda. Leyla Diana`da programında yeşilin korunması konusunda verdiği desteğin çoğullaşması gerektiğini anlatıyor, dinletiyor...

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 30 Mayıs 2013, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Degerli dinleyicilerimiz sevgili dostlarimiz, Gecen hafta yayina girdiginde Gezi Parki icin duyarlilik göstererek "herksin üzerine düsen görevler var" "üstümüze vazife" ve "tek iken bir olabiliriz" mesajlarini vererek yapmaya calistigim programimda zaten görüm ki hakikaten de istedigimizde bunlarin hepsi olabiliyormus ve halkimiz bu bilincteymis. Haftasonu yasanan en hararetli günlerde bile programa yorum yazan ve direniste bulunan herkese cok tesekkür ediyorum. BIr kisiye bile mesajimizin gitmesi bizim icin önemliyken böyle bir gücün birlesmesi son derece sevindirici. Sevgilerimle..

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla Diana, Siz de medyanın içinde sayılıyorsunuz ve bir parçasısınız aslında. Internetten yayın yapan bir programınız var. Dinledim programınızı ve teşekkür etmek istiyorum. Çünkü siz tek başınıza bir şeyler yapmak isterken aslında farkındasınız değil mi bir kitleye hitap ediyorsunuz ve bu kaç kişi olursa olsun 1 kişiye dahil ulaşmış olsa ve Taksim"deki Gezi Parkı"na gitmesine sebep olmuşsanız ne mutlu size. Bizim ülke olarak böylesine bütünleştirici insanlara ihtiyacımız var. Elimden geldiğince sözüm yettiğimce demişsiniz. Hiç üzülmeyin. Ulaştı! Ulaşıyor da! ve üzülmeyin tek değilsiniz. Biz bir bütünüz. Emeğinize, yüreğinize aklınıza, duyarlılığınıza ve bütünleştirici özelliğiniz için sonsuz teşekkürler. Lütfen yola devam. Cazkolik"e tüm ekibe teşekkürler ayrıca. Sevgilerimle

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • programinizi dinledim ve Taksim"e cikacagim ne olursa olsun, bütün olmaya ve böyle bir zamanda bütün oldugumuzu görmek cok güzel. Iyi yayinlar.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • evet hepimiz biriz ve hepimizin üzerine düsen vazifeler var ve yapiyoruz bunlari, duyarliliginz cok güzel sizi seviyorum Leyla Diana ve Cazkolik.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Leyla Hanım, böyle bir zamanda bütünleştirici ürogramınızdan dolayı teşekkür ederiz. Herkesin duyarlılık göstermesi gereken bir zamandayız ve siz gerçekten de elinizden geleni yapıyorsunuz. Bu bir duruş ve bir cesarettir. Teşekkür ederiz. Sizin gibilere ihtiyacımız var. Başarılar, yolunuz açık olsun!

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Tek başına değilsin Leylacım, Tek başına değiliz...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.