Dilek Yıldırım Akgün ile

Dilek Yıldırım Akgün ile

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`lerde ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Radyo Cazkolik`te Tunçel Gülsoy bu hafta stüdyosunda yönetici koçu ve yazar Dilek Yıldırım Akgün`ü yeni kitabı "Biri Beni Dinliyor"u konuşuyorlar. Bu programın bir yanı, diğer yanı ise müzikler, aralarda 2. Dünya Savaşı`nın popüler müziklerinden harika bir buket var.

Programda dinlediğiniz müziklerin listesi: 1 / Gruppo Folk Italiano; Bella Ciao 2 / Marlene Dietrich; Lili Marlene 3 / Tino Rossi; J`attendrai 4 / Flanagan and Allen; Run Rabbit Run 5 / The Andrew Sisters; Boogie Woogie Bugle Boy 6 / John Mc Cormak; It`s a long wat to Tipperary 7 / The Andrew Sisters; The Beer Barrel Polka 8 / Glenn Miller Orchestra; In the Moood 9 / Vera Lynn; We Will Meet Again 10 / Judy Garland; Over The Rainbow, 11 / George Formby; With A Little Ukelele in My Hand 12 / Judy Garland; Alexander`s Ragtime Band.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 25 Şubat 2013, Pazartesi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tunçel Gülsoy

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • merhabalar, çok keyifli ve akıcı bir program daha... çok teşekkürler.. İkinci dünya savaşında ben de Norveç"teydim ... Belki kuzey cazının hüznünün beni bu kadar etkilemesinin nedeni bundandır... Hepimizin hikayesinde; birbirimizden öğreneceklerimiz olduğuna inanıyorum... somewhere over the rainbow sevgiler, selamlar...

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.