Leyla Diana`nın "PerformJazz" fotoğraf sergisi 28 Şubata kadar sürecek

Leyla Diana`nın "PerformJazz" fotoğraf sergisi 28 Şubata kadar sürecek

Gerek Cazkolik`te haber ve röportajlarından, gerek Radyo Cazkoik`te başarıyla sürdürdüğü "Jazz, Müzik ve Kadın" radyo programından (ki bu haftanın radyo program konuğu dünyaca ünlü piyanistimiz Gülsin Onay), gerekse de Jazz Dergisi`ndeki yazılarıyla sevgili arkadaşımız Leyla Diana geçtiğimiz günlerde bir başka uğraş alanı olan caz fotoğrafları konusunda bir sergi açtı.

 

"PerformJazz" cazın icra enerjisini fotoğraf karelerine hapsediyor

 

Çektiği fotoğraflarda çoğunlukla caz müziğin icra anındaki enerjisini ân`ın karesi içine hapsederek ölümsüzleştirmeye çalışan Leyla Diana fotoğraflarıyla ilgili yaratım sürecini bitmeyen bir heyecan ve coşkulu solo emprovizasyon olarak görüyor. Gerek performanslardan çıkan portreler, gerek fotografik yaratım sürecinin bir uzantısı olan soyutlamalarla dolu olan sergiyi 28 Şubata kadar Kadıköy-Moda sahilindeki Doubletree by Hilton otelinde izleyebilirsiniz. Hatta çok beğenirseniz bir fotoğrafı satın da alabilirsiniz.

 

21 Şubat Cumartesi günü sergi salonunda caz müziği eşliğinde bir de sohbet toplantısı yapılacak

 

Leyla Diana hem sergideki fotoğraflar üzerine hem de cazın geneli üzerine 21 Şubat cumartesi saat 11:00`de bu haberi okuyan herkesin davetli olduğu bir sohbet toplantısı gerçekleştirecek. Sohbete caz müziğin eşlik edeceği toplantı sergi salonunun muhteşem Boğaz manzarasıyla da güzel bir Cumartesi öğleni geçirmeniz için her fırsatı sunuyor. Bu alternatifi ihmal etmeyin diyoruz...

 

Cazkolik.com / 20 Şubat 2015, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.