Boğaziçi`nde `Müzik ve Psikoloji`

Boğaziçi`nde `Müzik ve Psikoloji`

Cazkolik yazarı dostumuz sevgili Cenk Erdem sadece popüler müziklerle ilgilenmiyor, kitleleri peşinden sürükleyen bu müziklerin ve star isimlerin sahip olduğu sırları da sorguluyor. Bu sırları sorgularken onların neden bu kadar sevildiğinin psikolojik nedenlerinin arka planını merak ediyor, üzerine düşünüyor ve yazıyor.

Boğaziçi Üniversitesi`nde `Müzik ve Psikoloji` semineri

13 Mart 2013, Salı günü mezun olduğu okul olan Boğaziçi Üniversitesi ve Araştırma Kulübü (EREC) tarafından düzenlenen `EREC Kişisel Gelişim Günleri` kapsamında gerçekleşecek seminerler serisinde psikolog kimliğiyle vereceği `Müzik ve Psikoloji` konulu seminerine hazırlanan Cenk Erdem geçtiğimiz ay yayınladığı Güçlendiren Şarkılar isimli özel derleme albümünün de ekseninde müzik ve eğitim kavramlarını seminerinde buluşturmaya çalışacak. Seminerler Cenk Erdem ile başlayıp 13 Martta Duygu Müderrisoğlu`nun `Kariyer Koçluğu`, Perşembe günü ise Pelin Atasoy`un `Mükemmelliyetçilik` semineriyle sona erecek.

Seminerler serisinin tamamına katılanların sertifika alacağı EREC Kişisel Gelişim Günleri kariyer seçimlerimizden müziğin davranışlarımıza, düşüncelerimize etkisine, kariyer konusunda kararsızlığımızdan, her şeyin çok iyi olması arzumuza kadar tüm konuları içeriyor. Seminerler Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs New Hall 105 numaralı amfide 17:30 - 18:30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Cazkolik.com / 08 Mart 2013, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.