KEF'in ses ustalığı Lotus'un estetiğiyle buluştu: LS60 Wireless Özel Tasarım satışa çıktı

KEF'in ses ustalığı Lotus'un estetiğiyle buluştu: LS60 Wireless Özel Tasarım satışa çıktı

KEF markası, yeni özel tasarımı LS60 Wireless Lotus Edition’ı duyurdu

 

 

İngiltere’nin önde gelen ses markası KEF, prestijli İngiliz otomobil üreticisi Lotus ile iş birliği yaparak ödüllü LS60 Wireless hoparlör sisteminin sınırlı sayıda üretilen yeni bir sürümü olan LS60 Wireless Lotus Edition'ı duyurdu.

 

Bu özel sürüm, Lotus spor otomobillerinin ikonik renginden esinlenen İngiliz Yarış Yeşili renk bitişiyle tasarlanan hoparlörlerde Lotus logosuna sahip benzersiz bir hoparlör ızgarası ve sürdürülebilir malzemelerden yapılmış ambalaj bulunuyor.

 

 

LS60 Wireless Lotus Edition, standart LS60 Wireless'ın sunduğu benzersiz ses kalitesini korurken, KEF'in Uni-Q sürücü dizilimiyle daha doğal ve sürükleyici bir ses sahnesi sunuyor.

 

LS60 Wireless Lotus Edition, yüksek çözünürlüklü ses desteği, kablosuz akış ve çok odalı ses gibi bir dizi üstün özellikle birlikte tüm müzikseverleri memnun edecek bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

 

KEF hakkında

 

 

KEF, 1961 yılında Raymond Cooke MBE (1925-1995) tarafından kuruldu ve ilk olarak Maidstone, Kent yakınlarında Kent Engineering Foundry (KEF adının kökeni buradan geliyor) adlı bir metal işleme işletmesinin arazisinde bulunan bir Nissen barakasında yer alıyordu. BBC'de eski bir elektroteknik mühendisi olan Cooke, kayıtların orijinal performansı kadar doğal bir şekilde sesi yansıtabilen üstün ses kalitesiyle ürünler üretmek için yeni malzemelerle ve teknolojilerle deney yapmayı kendisine hedef edinmiş ve KEF, başlangıçtan bu yana felsefesini, daha gerçekçi ses reprodüksiyonu yöntemleri bulma amacı doğrultusunda bu hedefe uygun bir şekilde başarılı bir şekilde sürdürüyor. Günümüzde Gold Peak Group'a ait olan KEF ürünleri 60'tan fazla ülkede satışa sunuluyor. KEF hoparlörleri farklı inovasyonlarıyla dikkat çeken ve dünyanın dört bir yanındaki ses tutkunları tarafından yıllardır öncü kabul edilen tasarımlar olarak biliniyor.

 

Tamer Tekelioğlu

 

Cazkolik.com / 31 Ağustos 2023, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Tamer Tekelioğlu

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.