Piknik tüpü gibi al götür, nerde istersen orda dinle üst kalite bir yeni kablosuz hoparlör

Piknik tüpü gibi al götür, nerde istersen orda dinle üst kalite bir yeni kablosuz hoparlör

 

LG'nin yeni hoparlörü XBOOM 360 çok yönlü olması, yüksek ses kalitesi ve tasarımıyla iç ve dış mekanlar için güçlü bir seçenek olma iddiasında

 

 

Her yerden eşit gelen çok yönlü ses kalitesi ve gücü, ses gücünü artıran, birinci sınıf malzemeden yapılmış hoparlör üniteleri, en iyi ruh halini yaratan ışık modları, iç mekanlarla uyumlu tasarımı, 10 saatlik çalışma süresi ve 100% geri dönüştürülebilir kağıt ambalajı LG XBOOM 360’ı öne çıkarıyor.

 

Bu modelin çarpıcı bir ses mühendisliği ürünü olarak sunulduğunu da söyleyelim. Konik-silindirik tasarımıyla nerede durursa dursun konik gövdesiyle birleşen ses teknolojisi sayesinde odayı doğal, kaliteli ve çok yönlü sesle dolduruyor. Hoparlörün bu benzersiz formu, sesin etkileyici güç ve netlikle her yöne yayılmasını sağlıyor. Küçük sosyal toplantılara odaklanan günümüz yaşam tarzı için ideal olan bu şık hoparlör her ana uygun ambiyans yaratırken zamana uyum sağlamayı amaçlıyor.

 

Konik silindirik şekil göze hoş görünmekle kalmıyor, hoparlörün distorsiyonsuz reflektör yapısına uyum sağlama işlevini de yerine getiriyor. Birden fazla sürücüye sahip standart hoparlörler, sesi sınırlı bir alan içinde dağıtıyor. Bu parametrelerin dışında kalan ses, eşit olmayan basınç nedeniyle bozulabiliyor. Bu da sesi tam olarak alabilmek için dinleyicinin bir noktada durması gerektiği anlamına geliyor. LG'nin bu sorunları gidermek için uyguladığı yeni patentli optimal reflektör yapısı teknolojisi, sesin alan içinde her yöne daha uzağa dağılmasını sağlıyor. Yani, kullanıcıların artık müzik dinlemek için doğru noktayı bulmaya çalışmasına gerek kalmıyor.

 

 

Titanyumdan yapılmış tweeter doğru tonda tizleri yayarken cam elyaftan yapılmış woofer ise yoğun ve dinamik baslar oluşturuyor. Tweeter'ın titanyum diyaframı, yüksek frekans aralığında üstün performans ve doğru çoğaltma için doğrusal bir frekans oluşturuyor. Ayrıca, hoparlörün dayanıklı cam elyaf woofer'ı net, doğal bir orta aralık tepkisi ile dinamik bas üretiyor. LG XBOOM 360, güçlü sürücüleri ve güçlü 120 W çıkış kombinasyonu sayesinde, herhangi bir odayı veya alanı mükemmel bir müzik dinleme alanına dönüştürüyor.

 

Bu yeni kablosuz hoparlör günümüz tüketicilerinin talep ettiği deneyimi sağlamak üzere tasarlandı. Üç farklı ön ayarlı (Ortam, Doğa ve Parti) 360 derecelik ortam aydınlatmasının yanı sıra, XBOOM uygulaması ile birlikte kullanıldığında 16,8 milyon renk arasından özelleştirilebilir aydınlatma seçeneği ile ses efektleri sayesinde her durum için doğru atmosferi yaratabiliyor. Uygulamada, çok sayıda parçanın karıştırılmasına ve ses efektlerine izin veren, kalabalıkları memnun edecek DJ Effect özelliği de bulunuyor.

 

Hoparlör, tek bir şarjla 10 saat dinleme keyfi sunuyor. Kolay taşınabilmesi için yerleşik bir metal kola ve her ortama anında sıcaklık ve stil getiren şık, son derece dayanıklı bir kumaş kaplamaya ve bordo renge sahip.

 

Kısmen geri dönüştürülmüş plastikten ve diğer tüketim sonrası malzemelerden üretilen eko-bilinçli speaker, İsviçre'deki SGS Société Générale de Surveillance SA'dan Eko-Ürün sertifikası, Underwriters Laboratories'den Çevresel İddia Doğrulaması ve Control Union Sertifikalarından Küresel Geri Dönüştürülmüş Standart onayı almış durumda.

 

Etiketler: #LG  #LGXBOOM  #XBOOM360RP4  #hifi

 

Cazkolik.com / 18 Mayıs 2022, Çarşamba

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cazkolik.com

  • Instagram
  • Email

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.