022 / Konu: Okumak, Konuk: Tarık Günersel

022 / Konu: Okumak, Konuk: Tarık Günersel

Prof. Dr. Ahmet Erözenci stüdyosunda bu hafta özel bir konuğunu, Türk edebiyatının önde gelen isimlerinden yazar, şair ve edebiyatçı Tarık Günersel`i ağırlıyor.

Programın en başında Ahmet Erözenci konuğu, değerli yazarımız Tarık Günersel ile ilgili olarak öyle etkileyici ve tanımlayıcı bir giriş yapıyor ki bu kısa yere daraltılmış bir örneğini yazmaya kalkmak konuğumuza almak haksızlık olurdu ama modern Türk edebiyatının en etkileyici kalemlerinden Tarık Günersel`i Radyo Cazkolik`te ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Programdaki müziklerin de birbirinden güzel olduğunu hatırlatmadan geçmeyelim.

Ahmet Erözenci ile iletişime geçmek, görüş ve önerilerinizi paylaşmak için lütfen tıklayın.

Radyo Cazkolik / 04 Ekim 2011, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • çok güzeldi... kendi kendimle paylaştığım bazı düşüncelerin seslendirilmesini dinledim... çok şey öğrendim.. bende başka başka düşünceler tetiklendi.. tesekkürler.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Tarık Günersel"in bu şiir ini paylaşmak istedim. "...kutlarım; başardın. doğum sancılı oldu. doğurdun yokluğumu. kutla, uzak bir odada, beni unutuşunu. kutla beni: elimden geleni yaptım yıpranma diye; baktım. uzaklaşıyordu sesin; bıraktım. kutlayalım birbirimizi; başardık. işte her şey normal şimdi. yağmurda belirsiz bir yara izi..."

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.