069 / Konu: Feng Shui, Konuk: Mine Çaldemir

069 / Konu: Feng Shui, Konuk: Mine Çaldemir

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Uzakdoğu felsefeleri binlerce yıllık geçmişe sahip, kökenleri çok eskilere uzanan düşünceler olmasına rağmen batıda ve bizde keşfi çok yeni düşüncelerdir. Tıpkı son on yılın moda kavramı Feng Shui gibi. Bu hafta Ahmet Erözenci`nin stüdyo konuğu Feng Shui uzmanı Sn. Mine Çaldemir. İtalyan Filolojisi mezunu ve New York Parsons School`da aldığı moda eğitimi üzerine Imperial School Of Feng Shui`de master Chang Kunga`nın öğrencisi olan Çaldemir "Rüzgar ve Su" anlamına gelen 5 bin yıllık Feng Shui öğretisini anlatıyor. Konuğumuza, Radyo Cazkolik`e misafir olduğu için teşekkür ediyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 20 Kasım 2012, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Çok etkilendim, çok enteresan bir söyleşi.Hayatın her tarafına değiyor, ilk fırsatta yüz yüze görüşüp danışmanlık almak isterim doğrusu.Tebrik ederim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • hiç farkında olmadığımız enerjilerin, tercihlerin yaşamımıza olan etkileri konusunda müthş farkındalık yaratan bir sohbet olmuş..devamını bekliyoruz

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Söyleşiniz sayesinde,sürekli duyup merak ettiğim feng shui hakkında bilgi edinme şansını buldum.Söyleşinin akıcılığı ve anlaşılırlığı açıkcası bende feng shui hakkında daha cok araştırma yapma hevesi uyandırdı, teşekkürler..Bu arada, programı dinledikten sonra ilk işim dolapları düzenlemek oldu :)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Minecigim yillarin bilgi birikimi senin inanilmaz tecrubenle nefis bir sohbet olmus. Ahmet beyin harika sorulari programi doyumsuz hale getirmis, Artik bu degerli, anlasilir ve uygulanabilir bilgilerini bir kitapta gormek isterimki herkes faydalanabilsin. Minecigim Feng Shui seninle daha anlasilir ve anlanli lutfen bizleri degerli yardimlarindan ve onerilerinden yoksun birakma. Artik buz daginin geri kalaninida gormek istiyoruz. Insanlara verdigin mutlulugun binlerce katini senin icin diliyorum. Seninle cok gurur duyuyorum. Ahmet beyede destegi icin cok tesekkur ediyorum.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Bu harika programı yapan 2 tarafı da tebrik ediyorum. Minecim bir ilave daha yapmak istiyorum. Sen herşeyi temiz kalbinle ve iyi niyetle yaptığın için senin sihirli deyneğin hepimizi iyileştiridi ve iyileştiriyor. Reklam yapmayı reddeden, ömür boyu vaktini ve enerjisini aman yardım edeyim diye karşılık düşünmeden herkeze veren sevgili insan. Ahmet Bey Mineyi bu kadar güzel karşıladığınız için size teşekkür ederim. Oya

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Çok ilgimi çeken bir konuda çok güzel bilgiler veren bir programdı, ve onu destekleyen güzel sorular konuya olan ilgimi daha da arttırdı, programınızın devamlı olmasını dilerim..:)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • sorular samimi, cevaplar bilgi ve bilgelik dolu, müzikler güzel ve anlamlı, hayatta hoş bir zaman dilimi daha.. ahmetcm, ben konuk olarak geldiğimde masada lale, duvarda şelale olursa iyi olur, lambanın değişmiş olacağından eminim;) daha nice anlamlı, farklı, ve derin sohbetlere.. başarılarının devamını dilerim.. h.l.h

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.