090 / Konu: Eczacılık, Konuk: Nesrin Aslan

090 / Konu: Eczacılık, Konuk: Nesrin Aslan

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android işletim sistemli cep telefonlarında ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Geçtiğimiz hafta ilk özel radyo olan Kent FM`in kurucularından Nesrin Hn.`ın konuk olduğu program gerçekten çok yoğun ilgi gördü, sayısız yorum aldı. Tüm dinleyicilerimize teşekkür ederiz. Bu hafta Ahmet Bey geçen hafta konuk olduğu alt kat komşusunu bu kez kendi programında ağırlıyor, yani sevgili Nesrin Aslan iade-i ziyaret yapıyor ve ikili bize hem harika bir sohbet dinleme imkanı sunuyor, hem de birbirinden güzel müzikler dinletiyor ama daha önemlisi sevgili Nesrin Aslan`ı programda başka bir yanıyla tanıma imkanı buluyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 17 Aralık 2013, Salı

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Ahmet Erözenci

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Sizlerin programını dinlerken seçtiğiniz müziklerle adeta tedavi oldum dersem abartmamış olurum. Her gün deneme yanılma usülleri sonunda birşeylerin iptal edildiğini eczanelere uğradığımızda öğreniyoruz. Onlar üzgün, bizler şaşkın...Programınızı dinlerken defalarca " iyi ki topluma güven aşılayabilecek bu tür insanlar var " dedim. İyi ki sizler gibi insanlar doğru bildikleri, inançları ve ettikleri yeminlerden ödün vermiyorlar. Tatllı ve huzurlu söyleşiniz için Sn. Prof. Dr. Ahmet Erozenci ve Sn. Nesrin Aslan Hanımefedi" yi kutlarım. Saygılarımla. Nuri Sakarya

    Bu Yoruma Cevap Yazın »
  • Ne güzel iki insan, ne güzel sohbet, ne güzel şarkılar. Sınavlarla, ödevlerle boğulmuşken evime mutluluk getirdiniz. Çok yaşayın.

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.