Guitarphonic: 82

Guitarphonic: 82

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone - iPad ve Android sistemli mobil cihazlarda ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Cenk n`apmış bu hafta? Enerji patlamaları, yüksek volümlü rock gitarları, gitarın teknik cambazları, ismini ilk defa duyduğumuz Rus gitaristin hayretlere sürükleyen tonları... Gitarın her tonuna meraklı dinleyicileri fazlasıyla tatmin edecek müzikler Cenk Erdoğan`ın özel yorumlarıyla yayında!

`Gitar, hayatı anlamanın teller üzerinden yayılan şeklidir` diyen bir eski usta gitarist gitarın sadece bir kasa ve üzerine gerilmiş tellerden ibaret olmadığını anlatmak istemişti. Cenk Erdoğan`la Guitarphonic size her hafta bu yollardan birine sapmanızı ve yeniden ana yola dönmenizi sağlıyor.

Program hakkındaki görüşlerinizi, isteklerinizi, çalınmasını, duyulmasını, bilinmesini istediğiniz müzikleri daha doğrusu paylaşmayı istediğiniz her şeyi lütfen cenkerdogan@cazkolik.com adresine yazın, Guitarphonic içinde gitar üzerinde dinamik bir paylaşım yaratalım. Herkesi bekliyoruz...

Radyo Cazkolik / 27 Nisan 2012, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cenk Erdoğan

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.