Guitarphonic: 84

Guitarphonic: 84

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone - iPad ve Android sistemli mobil cihazlarda ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Bir caz gitaristinin başka gitaristlerden seçtiği parçaları dinlemenin en güzel yanı onları aynı zamanda gitaristin bakış açısından görebilmektir. O müziğin arkasındaki küçük sırlar, büyüleyici teknikleri yaratan ihtiraslar... Sevgili Cenk bu hafta Vince Mendoza, Nguyen Lee, Ulf Wakenius, Josef Tavadros gibi ustaları dinletirken bu sırlara biraz daha yakından kulak kabartın.

`Gitar, hayatı anlamanın teller üzerinden yayılan şeklidir` diyen bir eski usta gitarist gitarın sadece bir kasa ve üzerine gerilmiş tellerden ibaret olmadığını anlatmak istemişti. Cenk Erdoğan`la Guitarphonic size her hafta bu yollardan birine sapmanızı ve yeniden ana yola dönmenizi sağlıyor.

Program hakkındaki görüşlerinizi, isteklerinizi, çalınmasını, duyulmasını, bilinmesini istediğiniz müzikleri daha doğrusu paylaşmayı istediğiniz her şeyi lütfen [email protected] adresine yazın, Guitarphonic içinde gitar üzerinde dinamik bir paylaşım yaratalım. Herkesi bekliyoruz...

Radyo Cazkolik / 01 Haziran 2012, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cenk Erdoğan

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.