Guitarphonic: 83

Guitarphonic: 83

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone - iPad ve Android sistemli mobil cihazlarda ek bir uygulama olmadan dinleyebilirsiniz.


Cenk Erdoğan Guitarphonic`e yazı getirdi, güneşi getirdi... Programına bu yaz yaşanacak başta İstanbul Caz Festivali olmak üzere küçük notlarla başlayan sevgili Cenk şimdiye değin hiç çalmadığı müziklerle bize yeni şeyler söylüyor...

`Gitar, hayatı anlamanın teller üzerinden yayılan şeklidir` diyen bir eski usta gitarist gitarın sadece bir kasa ve üzerine gerilmiş tellerden ibaret olmadığını anlatmak istemişti. Cenk Erdoğan`la Guitarphonic size her hafta bu yollardan birine sapmanızı ve yeniden ana yola dönmenizi sağlıyor.

Program hakkındaki görüşlerinizi, isteklerinizi, çalınmasını, duyulmasını, bilinmesini istediğiniz müzikleri daha doğrusu paylaşmayı istediğiniz her şeyi lütfen [email protected] adresine yazın, Guitarphonic içinde gitar üzerinde dinamik bir paylaşım yaratalım. Herkesi bekliyoruz...

Radyo Cazkolik / 11 Mayıs 2012, Cuma

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Cenk Erdoğan

  • Instagram
  • Email

YORUMLAR

  • Ben (gorsel) sanatciyim ve cazin son derece gorsel oldugunu dusunurum. Atolyede calisirken programini dinliyorum ve cok iyi gidiyor! Ozellikle hep farkettigim fakat muzik vokabulerine hakim olmadigim icin soyleyemedigim benzerlikleri/paralellikleri muzik kontekstinde dinlemek cok zevkli ve aydinlatici. Tesekkurler!

    Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.