Fulya Ulusoy ile hayvanseverlik...

Fulya Ulusoy ile hayvanseverlik...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Duyarlılıklarımız bizi biz yapan hasletlerin yapı taşlarıdır. Sevgili Leyla Diana bu hafta stüdyosunda hayvan hakları ve hayvanseverlik konusunda son yıllarda artan duyarlılığın oluşmasında aktif çaba gösteren, yanısıra harika bir caz dinleyicisi olan Sn. Fulya Ulusoy`u ağırlıyor. Hayvan sevgisi ve caz, muhtemelen yanyana gelebilecek en iyi ikili... Haftanın programında dinlediğiniz müzikleri bizzat seçen Fulya Hn. bizlere emsalsiz güzellikte müzikler dinletiyor. Değerli konuğumuza Radyo Cazkolik`e hoş geldiniz diyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 03 Mayıs 2012, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • Caz kad›nlar›n›n ço€unun k›r›lgan isimler oldu€u konusunda size kat›l›yorum. Güzel program müzikler için te?ekkürler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla...Program kitlelere ulaşmak, hayvan hakları konusunda kısacık da olsa onları bilgilendirmek açısından süperdi, ama sanırım en zevkli tarafı parçalarda gizliydi... Öyle zamansız, öyle yaşlandıkça güzelleşen melodiler, sesler ki bunlar... Şİmdiden birlikte bir başka program yapmak için sabırsızlanıyorum :))

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Degerli konugum Fulya Ulusoy"un secmis oldugu güzel parcalar; 1) Sophisticated Lady - Ella Fitzgerald 2) My Man - Ella Fitzgerald 3) The Very Thought Of You - Billie Holiday 4) All Of Me - Billie Holiday 5) Cheek to Cheek - Ginger Rogers 6) Somebody Loves Me - Doris Day 7) My Heart Belongs to Daddy - Marilyn Monroe 8) Embraceble You - Sarah Vaughan Mutlu ve güzel bir hafta dilegi ile...

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.