Jazz, Müzik ve Kadın konuğu Su Yücel ile yeni döneme merhaba diyor...

Jazz, Müzik ve Kadın konuğu Su Yücel ile yeni döneme merhaba diyor...

Önemli Not: Radyo Cazkolik programlarını iPhone ve iPad`ler ile Android tabanlı cep telefonlarında ek bir uygulamaya gerek olmadan dinleyebilirsiniz.


Bir Radyo Cazkolik programı daha kaldığı yerden yoluna devam ediyor; "Jazz, Müzik ve Kadın" yeniden mikrofon başında. Konuklarıyla, müzikleriyle, konularıyla, sohbetleriyle ve değindiği konularla dinleyicisiyle özel ilişki kurmayı başaran sevgili Leyla Diana yeni dönem ilk programı için stüdyosunda plastik sanatların tanınmış bir ustasını, Su Yücel`i ağırlıyor... Resimleriyle, açtığı sergilerle resim sanatımızın yapı taşlarından sevgili Su Yücel uzun sürecek yeni bir dönemin ilk heyecan verici konuğu oluyor. Kendisine Radyo Cazkolik`in konuğu olduğu için çok teşekkür ediyoruz. Bir teşekkür de bu programın yapılması için destek veren, "Longplay Records"a... İçtenlikle stüdyolarını "Jazz, Müzik ve Kadın" programının kayıtlarına açan sevgili dostlarımıza da özel teşekkürümüzü iletmeyi borç biiyoruz.

Programcımıza mail göndermek için tıklayın.

Radyo Cazkolik / 05 Aralık 2013, Perşembe

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN


Leyla Diana Gücük

 • Instagram
 • Email

YORUMLAR

 • 5 aylik bir ayriliktan sonra tekrar bir araya gelmek ne güzel. Sevgili dinleyicilerimizden gelen güzel yorumlar icin herkese tek tek tesekkür ediyorum. Kayitlarimizin gerceklesmesinde bize kapilarini acan Longplay Records"a tesekkürlerlerimizi ederek, playlistimizi paylasmak istiyorum; 1) How Deep is the Ocean - Diana Krall 2) Gentle Rain - Stacy Kent 3) Kind of Blue - Miles Davis & John Coltrane 4) September in the Rain - Dinah Washington 5) Orrange Colored Sky - Natalie Cole 6) Su Gülü - Nilufer Verdi fonda Miles Davis -Relaxin albümünü dinliyorsunuz.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Hoşgeldiniz yeni program çok güzel, parçalar harika. Başarılar ve sevgiler hem Su Hanım"a hem size. Var olun bir yere gitmeyin :)

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sayın Leyla Diana, programa yeniden döndüğünüze çok sevindim. Hazirandan sonra programlarınızı göremeyince çok üzüldüm. Buraya kadarmış da demek istemedim ama, şimdi yeniden sizi dinliyor olmak çok heyecan verici. Şu hanım ile söyleşiyi çok beğendim. Kendisini tanıma fırsatı verdiniz bize. Yeni programlarınızı zevkle dinliyor olacaim. takipçinizim! Başarılar dilerim.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »
 • Sevgili Leyla Diana yeniden yayında olmanıza çok sevindim. Bütün programlarınızı takip etmeye çalisyordum, çok da seviyordum. Mutlu oldum dönmenize. Su Yücel ile söyleşi çok güzel ve samimi olmuş. Bizi konuklarınızla buluşturmanız çok keyifli. Teşekkürler ve başarılar diliyoraum. Sevgiler.

  Bu Yoruma Cevap Yazın »

Yorum Yazın

Siz de yorum yazarak programcımıza fikirlerini bildirin. Yorumlar yönetici onayından sonra sitede yayınlanmaktadır. *.